داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
تصویر ترامپِ شیطان‌صفت بر روی جلد مجله نیویورک دیلی نیوز+ تصاویر
کد مطلب: ۶۵۶۳۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
با تعطیلی دولت آمریکا، نیویورک دیلی نیوز تصویری تمسخرآمیز از دونالد ترامپ بر روی جلد مجله خود منتشر کرد.
تصویر ترامپِ شیطان‌صفت بر روی جلد مجله نیویورک دیلی نیوز+ تصاویر
به دنبال تعطیلی دولت آمریکا، «نیویورک دیلی نیوز» روز گذشته (شنبه) با اختصاص تصویر روی جلد مجله خود به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، او را به سخره گرفت.

بر روی جلد این مجله، دونالد ترامپ همانند «گرینچ» یکی از شخصیت های شیطان صفت کارتن محبوب کودکان به نام «گرینچ چگونه کریسمس را ربود؟» به تصویر کشیده شده است. اما پایین تصویر ترامپ این جمله نوشته شده است: ترامپ چگونه کریسمس را ربود؟»

تصویر ترامپِ شیطان صفت بر روی جلد مجله نیویورک دیلی نیوز+ تصاویر

گرینچ یک شخصیت کارتونی سبز رنگ با رفتارهایی شیطانی است که به طور معمول از تعطیلات کریسمس نفرت دارد.

تصویر ترامپِ شیطان صفت بر روی جلد مجله نیویورک دیلی نیوز+ تصاویر

همچنین در زیر این تصویر نوشته شده است: دولت را به دلیل یک دیوار تعطیل کرد تا زغال در جوراب 800 هزار کارگر قرار دهد. (در گذشته کودکان شیطان به جای دریافت هدیه از بابانوئل در جوراب خود، زغال سنگ دریافت می کردند تا به این شیوه مجازات شوند.)

پیش از این «نانسی پلوسی»، رهبر اقلیت دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به تعطیل شدن دولت ترامپ اعلام کرد: به دلیل تعطیلی دولت از سوی ترامپ، حقوق تقریبا 800 هزار کارمند فدرال درست وسط تعطیلات پرداخت نخواهد شد و این به زنان و مردانی که امنیت آمریکا را حفظ می کنند، صدمه وارد می کند.

نیویورک دیلی نیوز این تصویر را پس از تعطیلی دولت دونالد ترامپ منتشر کرد. پس از آنکه رایزنی ها میان مقامات کاخ سفید و کنگره آمریکا بر سر حل اختلاف تأمین بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی مکزیک بی نتیجه ماند، صبح روز گذشته به وقت ایران، بخش‌هایی از دولت آمریکا تعطیل شد.

دونالد ترامپ اوایل ماه جاری میلادی اعلام کرده بود که با افتخار، دولت آمریکا را به خاطر تأمین بودجه دیوار مکزیک، تعطیل می کند. وی روز گذشته هم تأکید کرد که دموکرات ها مقصر اصلی تعطیل شدن دولت هستند.

رئیس جمهور آمریکا از زمان ورود به رقابت‌های انتخاباتی همچنان وعده داده بود که به منظور جلوگیری از ورود مهاجران به آمریکا، یک دیوار در امتداد مرز مکزیک احداث می کند. این درحالی است که کنگره آمریکا ساخت این دیوار را بی فایده می داند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark