داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
بازداشت 5 قاچاقچی مسلح مواد مخدر در قلعه گنج
کد مطلب: ۶۱۷۶۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۴
باند قاچاقچیان مسلح موادمخدر در قلعه گنج متلاشی شد.
بازداشت 5 قاچاقچی مسلح مواد مخدر در قلعه گنج
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قلعه گنج از انهدام باند مسلح مواد مخدر و دستگیری پنج نفر از قاچاقچیان و همچنین کشف بیش از چهارصد کیلوگرم مواد مخدر در این رابطه خبر داد.

 افشارمنش دادستان عمومی و انقلاب قلعه گنج اظهار داشت: به دلیل موقعیت خاص منطقه‌ای و همجواری با استان سیستان و بلوچستان و در راستای مبارزه با پدیده خانمان سوز مواد مخدر قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان به طور مداوم مورد رصد و پایش قرار می‌گیرند.
افشارمنش افزود: طی این عملیات ماموران انتظامی شهرستان قلعه گنج، با پایش‌های دقیق و تخصصی و اشراف اطلاعاتی اعضای یک باند مسلح از حاملان مواد مخدر را که از مناطق صعب العبور دهستان مارز به صورت مسلحانه و با استفاده از 9 دستگاه موتورسیکلت اقدام به جابه جایی مواد مخدر به استان هرمزگان و شهرستان میناب می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.
این مقام قضائی اعلام کرد:در این عملیات پنج متهم دستگیر و 9 دستگاه موتورسیکلت و مقادیر 357 کیلوگرم تریاک و 52 کیلوگرم هروئین وکشف و ضبط شده است.
دادستان عمومی و انقلاب قلعه گنج خاطرنشان کرد: دستگاه قضائی و نیروی انتظامی شهرستان قلعه گنج با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط شهرستان پهناور اجازه نمی‌دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای از شهرستان احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد دستگاه قضائی قلعه گنج با آنان قاطع است.
 میزان

Share/Save/Bookmark