داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیر شبکه‌ بهداشت و درمان زهک:
مردم برای عدم ابتلا به کرونا آموزش می بینند
کد مطلب: ۷۳۹۱۳
تاریخ انتشار:شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷
مجتبی رفیق دوست از اجرای برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی در راستای حساس سازی افراد جامعه در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی جهت پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ در سطح شهرستان زهک خبر داد .
مردم برای عدم ابتلا به کرونا آموزش می بینند
مجتبی رفیق دوست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در گفت و گو با اوشیدا گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونای دلتا و با هدف ارتقای سطح آگاهی و حساس سازی جامعه و اصناف برای رعایت موازین بهداشتی در مقابله با کرونا، پیام های بهداشتی از طریق بلندگو در مساجد و همچنین کارناوال خودرویی در سطح شهر و روستاهای تحت پوشش شهرستان زهک قرائت شد.

وی افزود: هدف از اجرای این برنامه ها، حساس کردن مردم و اصناف برای رعایت پروتکل های بهداشتی، عدم حضور در تجمعات و دورهمی ها و همچنین همکاری افراد جامعه با پرسنل بهداشتی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا بود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در ادامه گفت : با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونای دلتا در سطح استان وبه ویژه این شهرستان، برای قطع زنجیره انتقال این ویروس، مردم تنها برای کارهای ضروری و خرید مایحتاج روزانه از منزل خارج شوند.

وی همچنین از اجرای برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا از طریق مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاههای سلامت و خانه های بهداشت به صورت روزانه و مستمر به عموم جامعه خبر داد و افزود : اکنون در مرحله بسیار حساسی از نظر شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه قرار داریم و همه مردم باید بدانند که برای شکست زنجیره انتقال کرونا، همه اقدامات پیشگیرانه را جدی بگیرند تا بتوانیم این موج کرونا را نیز پشت سر بگذاریم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark