داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
به همت غیورمردان مرزبانی زابل؛
۲۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در منزل مسکونی در شهرستان زابل کشف شد
کد مطلب: ۶۱۴۴۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۰
فرمانده هنگ مرزی شهرستان زابل عنوان کرد: غیورمردان مرزبانی زابل در عملیاتی غافلگیرانه موفق به کشف ۲۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در منزل مسکونی در شهرستان زابل شدند.
۲۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در منزل مسکونی در شهرستان زابل کشف شد
سرهنگ علی احمدی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: مرزداران شهرستان زابل موفق به کشف ۲۴۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر و مقادیری سلاح و مهمات در منزل مسکونی در روستاهای مرزی شهرستان زابل شدند.

وی افزود: طبق کار اطلاعاتی و اخبار واصله مبنی بر اینکه قاچاقچیان مقداری مواد مخدر را در یکی از منازل متروکه حوالی شهرستان زابل دپو و بارانداز کرده اند.

علی احمدی خاطرنشان کرد: پس اخذ مجوز قضایی، محل مورد بازرسی و بررسی قرار گرفته که مقدار ۲۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر و همچنین مقادیری سلاح و مهمات کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: در بازرسی از محل ۲۱۳ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و ۲۰ کیلو و ۸۳۰ گرم حشیش کشف شد.

فرمانده هنگ مرزی شهرستان زابل تصریح کرد: منطقه سیستان به دلیل هم مرزی با کشور افغانستان به دروازه ورود مواد مخدر به کشور مبدل شده اما جان برکفان مرزبانی و نیروی انتظامی با تمام توان در مقابل قاچاقچیان ایستاده اند.

وی اضافه کرد: مواد مخدر بلای جان بشریت شده به طوری که عامل بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی و بزهکاری هایی از قبیل افزایش طلاق، کودک آزاری، قتل و سرقت شده است بنابراین والدین باید بیش از نسبت به نظارت بر عملکرد فرزندان هود دقت کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark