داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز:
اجرای طرح نذر آب در شهرستان نیمروز/ تیم پزشکی برای ویزیت رایگان بیماران به سیستان سفر می کند
کد مطلب: ۷۱۳۴۸
تاریخ انتشار:شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
محمد کرمی زاده گفت: در راستای تحقق اهداف بشردوستانه و خیرخواهانه و به منظور ارتقای سطح بهداشت و سلامت جامعه روستایی و شهری مناطق متاثر از پدیده خشکسالی جمعیت هلال احمر کشور اقدام به اعزام کاروان سلامت و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، معیشتی، در این مناطق کرده است.
اجرای طرح نذر آب در شهرستان نیمروز/ تیم پزشکی برای ویزیت رایگان بیماران به سیستان سفر می کند
محمد کرمی زاده؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیمروز در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: براساس برنامه ریزی های به عمل آمده از اواخر شهریور ماه تا هفته اول مهرماه جمعیت هلال احمر استان گلستان در شهرستان نیمروز مستقرخواهد شد.

کرمی زاده افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال محدودیت هایی در خصوص این طرح داریم که بنا است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شود.

کرمی زاده عنوان کرد: در این طرح پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص به همراه برخی از پیراپزشکان از قبیل ماما، پرستار ، روانشناس، کارشناس تغذیه، کارشناس بهداشت محیط و... حضور خواهند داشت و خدمات ویزیت و توزیع رایگان دارو انجام خواهد شد.

وی گفت: به موازات اجرای کاروان سلامت، برنامه های متنوعی نظیر افتتاح ۳ باب منزل مسکونی ویژه مددجویان، اهداء بسته های حمایتی شامل بسته های بهداشتی و معیشتی و همچنین طرح نذر آب با هدف استقرار تانکر آب آشامیدنی بهداشتی در مناطق روستایی که افت فشار آب دارند با مشارکت خیرین و نیکوکاران داوطلبان جمعیت هلال احمر در منطقه اجرا خواهد شد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark