داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
مهمانی لاله های فجر در شهرستان زابل برگزار می شود/ دهه فجر مظهر شکوه و فداکاری ملت ایران است
کد مطلب: ۵۷۲۱۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵
رئیس بنیاد شهید شهرستان زابل عنوان کرد: همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، مهمانی لاله های دهه فجر در شهرستان زابل برگزار می شود.
مهمانی لاله های فجر در شهرستان زابل برگزار می شود/ دهه فجر مظهر شکوه و فداکاری ملت ایران است
امیر منصور فیروزی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا را ابراز داشت: دهه مبارک فجر یادآور رشادت، ایثارگری و جهاد شهدا و رهبر کبیر انقلاب اسلامی و حماسه سازی ملت ایران است.

وی افزود: عید دهه فجر علاوه بر قطع کردن تاریخ سراپا ظلم و ستم طاغوتیان مظهر شکوه و فداکاری ملت ایران است و اراده و عظمت آنان را به منصه ظهور می رساند چرا که امام (ره) انقلاب اسلامی احیاگر اسلام ناب محمدی و زمینه ساز عظمت اسلام بود.

رییس بنیاد شهید شهرستان زابل ادامه داد: تجلیل از فجرآفرینان در قالب سرکشی به خانواده های معظم آنان با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای سپاسگذاری از کسانی که عزیزان خود را خالصانه تقدیم ایران و اسلام کردند از جمله برنامه های محوری بنیاد شهید در ایام الله دهه فجر در شهرستان زابل به شمار می رود.

فیروزی خاطرنشانکرد: خاطره گویی ایثارگران در مدارس و مساجد و برنامه ریزی برای نواختن زنگ انقلاب در مدارس شاهد و ایثارگر از دیگر برنامه های طراحی شده برای ایام الله دهه فجر می باشد‌.

وی با بیان اینکه، ایثارگران در نماز باشکوه جمعه حضور خواهند یافت در پایان گفت: همزمان با سراسر کشور، مراسم مهمانی لاله ها در روز پنج شنبه ساعت سه بعدازظهر به منظور ابراز ارادت به مقام شامخ شهدا در شهرستان زابل برگزار می شود.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark