داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۵
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با اوشیدا،
استان سیستان و بلوچستان نسبت به دهه گذشته بیشترین ضریب امنیتی را به خود دیده است
کد مطلب: ۳۹۰۳۸
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۴
معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: موفقیتهای امنیتی زیادی از سال گذشته تا کنون با هدف ایجاد بستر مناسب برای توسعه همه جانبه در این استان بدست آمده است.
استان سیستان و بلوچستان نسبت به دهه گذشته بیشترین ضریب امنیتی را به خود دیده است
علی اصغر میرشکاری معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: امنیت یک مقوله اجتماعی است از این رو ما سعی می کنیم با استفاده از مردم این منطقه و مسئولین مشکلات امنیتی موجود در این استان را حل کنیم.

وی افزود: افزایش و توسعه فعالیت‌های اشتغال‌زایی و اقدامات مبتنی بر گسترش مشارکت مردم به طورحتم از مهمترین رویکردهایی است که می‌تواند در ایجاد امنیت در این استان تاثیر به سزایی داشته باشد.

میرشکاری اظهار داشت: مسئولین این استان تمام تلاش خود را بر حل مشکلات این استان به خصوص در جهت برقراری امنیت به کار خواهند بست.

معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: موفقیتهای امنیتی زیادی از سال گذشته تا کنون با هدف ایجاد بستر مناسب برای توسعه همه جانبه در این استان بدست آمده است.

وی گفت: زمانی که امنیت ایجاد شود فرصت برای سرمایه گذاری از سوی سرمایه گذاران دو چندان خواهد شد و به فراهم سازی زمینه اشتغال و توسعه پایدار کمک می کند.

وی با بیان اینکه در ایجاد امنیت همکاری مردم استان بسیار موثر خواهد بود،اظهار کرد: برای رسیدن به توسعه پایدار داشتن امنیت از الزامات هر جامعه ای می باشد که تاکنون این امر با همت و کمک مردم و مسئولین اتفاق افتاده است.

میرشکاری خاطرنشان کرد: همه ی آن چه که تاکنون به دست آمده است ، حاصل تلاش و همراهی مردم و مسولین استان برای ایجاد فضای آرامش روانی و امنیت پایدار در استان بوده است.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark