داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
طوفان قبل از رسیدن به سیستان ادارات را به تعطیلی کشاند
کد مطلب: ۶۴۳۴۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۸
مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان به علت پیش بینی طوفان با سرعت بیش از 90 کیلومتر در ساعت درمنطقه سیستان ادارات شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون را در روز یکشنبه 21 مرداد تعطیل کرد.
طوفان قبل از رسیدن به سیستان ادارات را به تعطیلی کشاند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، پس از پیش بینی طوفان با سرعت بیش از ۹۰ کیلومتر در ساعت درمنطقه سیستان توسط اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان مدیریت بحران استان ادارات این منطقه را جز دستگاههای امدادی و خدمات رسان در روز یکشنبه ۲۱ مرداد تعطیل اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است، پیرو اخطاریه جوی شماره ۱۰ مورخ ۹۷/۵/۱۸ با عنایت به پیش بینی های صورت گرفته توسط اداره کل هواشناسی استان و نظر به بررسیهای کارشناسی بعمل آمده مبنی بر اینکه سرعت وزش باد به بیش از ۹۰ کیلومتر بر ساعت و غلظت ذرات گرد و غبار به چند برابر حد بحرانی می رسد لذا دستور فرمائید روز یکشنبه مورخ ۹۷/۵/۲۱ کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان بجز دستگاههای امدادی و خدمات رسان تعطیل اعلام گردند.

ضمنا ترتیبی اتخاذ نمائید اطلاع رسانی مناسب به منظور خودداری از تردد غیر ضروری سالخوردگی و کودکان افراد دارای شرایط خاص و همچنین ترددهای برون شهری صورت پذیرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark