داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دانش آموزان پسر نیمروزی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند
کد مطلب: ۶۹۱۱۶
تاریخ انتشار:شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۵
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز از اعزام یک دستگاه اتوبوس دانش آموز به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
دانش آموزان پسر نیمروزی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدندسرهنگ پاسدار حبیب الله نوری در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: تعداد ١٧ نفر از دانش آموزان پسر شهرستان نیمروز در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز افزود: این تعداد از دانش آموزان در قالب یک اتوبوس به مدت ۶ روز جهت آشنا شدن با رشادت های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شده اند.

وی ضمن تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید در بین دانش آموزان نهادینه شود خاطرنشان کرد: هدف از اعزام كاروان ‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و همچنین تشریح ارزش های دفاع مقدس است.

سرهنگ نوری ابراز داشت: برگزاری اردوهای راهیان نور تاکنون نتایج خوبی به دنبال داشته و دانش آموزان به لحاظ خودباوری و اعتقادی به دیدگاهای خوبی دست یافتند و این امر دستاورد بزرگی است.

وی خاطرنشان کرد: همراه با دانش آموزان در اتوبوس راوی ک و روحانی به این مناطق عملیاتی اعزام شده و برمبنای شرح وظایف به عملکرد خودشان در طول مسیر اردو عمل می کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark