1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?>1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?> اوشیدا - کمک 540 میلیون ریالی خیرین سیستانی به سیل بلوچستان
 
داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در ادامه سیل همدلی؛
کمک 540 میلیون ریالی خیرین سیستانی به سیل بلوچستان
کد مطلب: ۶۹۰۲۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۷
مردم منطقه سیستان که با وجود بحران و محرومیت توانستند نام نیکی از خود در تاریخ به یادگار بگذارند.
کمک 540 میلیون ریالی خیرین سیستانی به سیل بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا ؛ با وقوع سیل در جنوب استان سیستان و بلوچستان بسیاری از شهرهای ایران برای کمک رسانی و اهداء مواد مورد نیاز سبل زدگان آمادگی خود را اعلام کردند یکی از مهمترین مناطقی که برای سیل بلوچستان سنگ تمام گذاشته است حال مردم منطقه سیستان که با وجود بحران و محرومیت توانستند نام نیکی از خود در تاریخ به یادگار بگذارند.
در همین رابطه نیز ریگی معلم دلسوز سیستانی که پیشتر در مناطق محروم سیستان خدمات رسانی می کرد با ارسال کمک های غیر نقدی جمع آوری شده توسط خیرین به بلوچستان ایران توانست بخشی از غم سیل را از چهره مردم این منطقه بیرون ببرد.
رامین ریگی جلایی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا ؛ گفت : تعداد هزار و ۵۰۰ جفت کفش به مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال خریداری و به مردم خونگرم بلوچستان اهداء شده است.
وی افزود: همچنین تعداد ۴۸ کیسه برنج ، ۱۰۰ قطعه مرغ، تن ماهی ، و خرید دارو از مهمترین اقلامی بوده است که در مناطق سیل زده اهداء کرده ایم.
ریگی جلایی بیان داشت: این اقلام در مناطق دشتیاری و زرآباد توزیع شده است و مبلغ کل اقلام کمک شده حدود ۵۴۰ میلیون ریال برآورد می شود.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark