داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز مطرح کرد؛
اردوی جهادی ۲۶۰ دانش آموز بسیجی در نیمروز/ ایجاد و تقویت روحیه جهادی ثمره این اردوهاست
کد مطلب: ۶۴۲۹۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۴
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز گفت: به منظور زیباسازی مدارس شهرستان نیمروز ۲۶۰ دانش آموز در اردوهای جهادی مشارکت دارند.
اردوی جهادی ۲۶۰ دانش آموز بسیجی در نیمروز/ ایجاد و تقویت روحیه جهادی ثمره این اردوهاست
سرگرد پاسدار حسین نکویی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: اردوهای جهادی طرح هجرت ویژه دانش آموزان شهرستان نیمروز از تیرماه شروع و تا پایان شهریور ادامه دارد.

 وی افزود: این اردوها با حضور دانش آموزان مقطع راهنمایی و دبیرستان در قالب گروه های جهادی ده روزه می باشد که در این راستا این دانش آموزان اقدام به رنگ آمیزی و زیبا سازی مدارس سطح شهرستان می‌کنند.

نکویی تصریح کرد: در این اردوها تعداد260 نفر از دانش آموزان بسیجی در قالب دو هزار و 600 نفر روز در عرصه مرمت، زیبا سازی، بازسازی و تعمیرات جزئی مشغول به فعالیت هستند.

 جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیمروز خاطرنشان کرد: این دانش آموزان در روزهای گرم تابستان که خیلی از بچه‌ها در حال استراحت هستند با تفکر بسیجی و روحیه جهادی از خواب و استراحت خود می‌گذرند تا با مشارکت خود مدارسی زیباتر را آماده کنند.

نکویی تاکید کرد: در این ارودها که در قالب گروهای جهادی برگزار می‌شود هرگروه به نام شهیدی از شهدای دانش آموز نامگذاری می‌شود.

وی اذعان کرد: هشت مدرسه امسال در دست اجرا است که 6 مدرسه در شهرستان نیمروز و 2 مدرسه نیز در بخش صابری دهستان سفید آبه وجود دارد.


نکویی تاکید کرد: هدف از اجرای این‌گونه طرح ها ایجاد و تقویت روحیه جهادی در بین دانش آموزان و همچنین گرد هم آمدن دانش آموزان و ایجاد صمیمیت و همدلی در بین آنان است.

انتهای پیام

Share/Save/Bookmark