داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
گزارشی از محرومیت‌های یک روستا؛
نا رضایتی شدید مردم روستای کوهکن از عملکرد ضعیف شورا و دهیار/ ماسه های بادی امان روستای 6 هزار نفره را برید
کد مطلب: ۶۲۲۱۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۲
شهروندان هر منطقه دارای حقوق قانونی بلامانعی هستند که مسئولین مرتبطه موظف به تامین نیازها و حقوق آن ها هستند.
نا رضایتی شدید مردم روستای کوهکن از عملکرد ضعیف شورا و دهیار/ ماسه های بادی امان روستای 6 هزار نفره را برید
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ مردم روستاها با وجود دهیاران و انتخاب شوراها در حقیقت خواهان افزایش خدمات و رفاه عمومی هستند اما در بعضی از نقاط دهیاری ها و شوراها به خوبی نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمی کنند.

اهالی روستای کوهکن با تماس با پایگاه خبری اوشیدا خواستار دستیابی به حقوق خود و انجام امور محوله‌ای که بر دوش دهیاری و شورای روستا است، شدند.

دهیاری نسبت به جمع آوری زباله ها کم کاری می کند

یکی از اهالی روستای کوهکن به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: اهالی روستا از شورا و دهیاری مجتمع محمد شاهکرم به دلیل اینکه تمامی امکانات و بودجه دهیاری را در مسیری استفاده می‌کنند که شورا و دهیار محمد شاهکرم در آن منطقه زندگی می‌کنند گلایه دارند.

مصطفی افزود: با این عمل در حقیقت مابقی اهالی باید نظاره گر چگونگی خرج بیت المال باشند در حالی که وضعیت خیابان های روستای کوهکن از همه جا بدتر است.

وی با بیان اینکه ماسه های بادی زندگی مردم را مختل کرده است، تصریح کرد: بوی زباله ها و وجود سگهای وحشی ک در اطراف روستا جمع شده اند انواع مریضی رابا خود به همراه دارند و این در حالی است ک دهیاری نسبت به جمع اوری زباله کم کاری می‌کند.

مصطفی اذعان داشت: هزینه آسفالت امسال را نیز به منطقه خود و مسیر شوراها اختصاص داده اند به طوری که طبق شواهد، مناطق آسفالت شده از منطقه شوراها جدید و دهیاری جدید است.

وی تاکید کرد: از مسئولین خواهشمندیم به فکر ایجاد دو دهیاری در این شهرک که جمیعتی بالغ بر ۶ هزار نفر دارد باشند تا خدمات مناسب به مردم ارائه شود.

انتهای پیام/ م ب
Share/Save/Bookmark