داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
پیگیری جاسازی قرص در کیک‌ها توسط نیروهای امنیتی
کد مطلب: ۶۸۷۰۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با تاکید بر خرابکارانه بودن اقدام انجام شده در جاسازی قرص داخل کیک‌ گفت: به دلیل ماهیت خرابکاری، این اقدام توسط نیروهای امنیتی در دست بررسی است.
پیگیری جاسازی قرص در کیک‌ها توسط نیروهای امنیتی
به گزارش اوشیدا ؛ کیانوش جهانپور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اینکه قرص‌های محدود پیدا شده در کیک‌ها اغلب خانگی مانند استامینوفن، بوفن هیوسین و ... بوده است، اظهار کرد: هیچ گزارش ناشی از وقوع مسمومیت در این مورد نرسیده است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر خرابکارانه بودن اقدام انجام شده در جاسازی قرص در داخل کیک‌ گفت: به دلیل ماهیت خرابکاری، این اقدام توسط نیروهای امنیتی در دست بررسی است.

وی با تاکید بر اینکه قرص‌ها بیرون از کارخانه و قبل از عرضه در بازار در داخل کیک‌ها جاسازی شده است، افزود: این اقدام خرابکاری محسوب می‌شود.

جهانپور با بیان اینکه جاسازی قرص در داخل کیک‌ها در استان‌های جنوبی و همچنین استان‌های غربی مشاهده شده است، ادامه داد: تا این لحظه هیچ گزارش مسمومیتی در این مورد نرسیده است.

شایان ذکر است، پیدا شدن قرص در داخل کیک‌ها البته به صورت محدود، نگرانی‌هایی را در سطح جامعه به وجود آورده است.

روز گذشته نمونه پیدا شدن این قرص‌ها از آموزش و پرورش استان زنجان هم گزارش شد، «بررسی پیدا شدن قرص در کیک دانش‌آموز زنجانی» که مسؤولان قول بررسی گزارش رسیده را در این ناحیه آموزشی دادند.

انتهای پیام/73004/ق20
Share/Save/Bookmark