داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
طی ۴۵ روز گذشته؛
تعداد ۹ قاچاقچی و خرده فروش در نیمروز دستگیر شدند
کد مطلب: ۶۱۹۵۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز گفت: از ابتدای مهر ماه تاکنون ۹ قاچاقچی و خرده فروش مواد مخدر در شهرستان نیمروز دستگیر شدند.
تعداد ۹ قاچاقچی و خرده فروش در نیمروز دستگیر شدند
سرهنگ حسن آشیانی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: طرح ضربتی مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در شهرستان نیمروز اجرا شد.

وی افزود: این طرح در راستای مبارزه با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر با بسيج تمامی امكانات و استفاده از ظرفيت يگان ها و پليس هاي تخصصي يگان ضربت مبارزه با خرده فروشان و معتادان متجاهر راه اندازی شد.

آشیانی ادامه داد: از ابتداي مهرماه تاکنون در اجرای این طرح پاکسازی نقاط جرم خيز، مسيرهاي فرعي حمل مواد مخدر، نقاط احتمالي حضور معتادان متجاهر و منازل توزيع كنندگان موادمخدر انجام شده است.

وی تاکید کرد: ماموران انتظامی شهرستان نیمروز ۱۲۶ كيلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و ۹ قاچاقچی و خرده فروش را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیمروز بیان کرد: با اجرایی شدن طرح‌ ضربتی مبارزه با مواد مخدر ۱۰ معتاد متجاهر دستگیر و به کمپ های ترک اعتیاد تحویل داده شده اند.

سرهنگ آشیانی تاکید کرد: ماموران نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی با سوداگران مرگ مبارزه کرده و در این راه به منظور نجات جان بشریت در حد توان خود گام برداشته و از بخشش جان خویش واهمه ای ندارند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark