داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۷
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با اوشیدا؛
مبارزه با گروههای تروریستی و استکبار جهانی و دفاع از اسلام محمدی(ص) با خط فکری مسلمانان عجین شده است
کد مطلب: ۴۱۱۵۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۵
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غرب و استکبار جهانی همواره به دنبال توطئه چینی بر علیه مسلمانان بودند،بیان کرد: اینگونه جوسازی ها ریشه در عقاید منافقین و مستکبرین دارد .
مبارزه با گروههای تروریستی و استکبار جهانی و دفاع از اسلام محمدی(ص) با خط فکری مسلمانان عجین شده است
سید باقر حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا در خصوص تحرکات برخی از افراد در انتشار فتواهای بی پایه و اساس در فضای مجازی در جهت مخالفت با اعزام داوطلبان اهل سنت به جبهه مقاومت سوریه و مبارزه با گروههای تکفیری اظهار داشت: مبارزه با گروههای تروریستی و استکبار جهانی و دفاع از اسلام محمدی(ص) با خط فکری مسلمانان عجین شده است .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غرب و استکبار جهانی همواره به دنبال توطئه چینی بر علیه مسلمانان بودند،بیان کرد: اینگونه جوسازی ها ریشه در عقاید منافقین و مستکبرین دارد که به دنبال ایجاد تفرقه در بین مسلمانان هستند.

حسینی با بیان اینکه مقاومت در دنیا معنا پیدا کرده است ،افزود: امروزه خط مقاومت به بسیاری از مرزها کشیده شده و در این راه مسلمانان چه شیعه و سنی و حتی غیرمسلمانان برای دفاع از مظلومین به پا خواستند.

وی با تاکید بر مقام و قرب والای شهادت ،اظهار داشت: شهدا در راه دفاع از اسلام و مظلومین از جان خود می گذرند ،ارج و قرب والایی در پیشگاه خداوند دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: سوریه همواره در تقابل با سیاستهای خصمانه اسرائیل در تلاش بوده و اکنون این کشور خط مقدم مقاومت در منطقه است.

حسینی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی با راه انداختن گروههای تکفیری داعش خط مقاومت را نشانه گرفتند و قصد براندازی اسلام را دارند که با امروز با هوشیاری جوانان مسلمان در کشورهای منطقه با حضور در خط مقاومت جلوی توطئه های استکبار جهانی ایستاده اند و شهادت در راه حفظ ارزشهای اسلامی برای هر مسلمان چه شیعه و سنی یک افتخار بزرگ و اجر الهی دارد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark