داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
وقتی وزیر جوان ارتباطات قوانین باغ فین را زیر پا می‌گذارد
کد مطلب: ۶۸۱۶۲
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۲
زیر پا گذاشتن قوانین، توسط وزیر ارتباطات در هنگام بازدید از باغ فین کاشان به همراه خانواده، موجب جلب توجه کاربران فضای مجازی شد.
انتشار تصویری از محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در باغ فین که چند روز پیش به همراه خانواده خود به شهر کاشان سفر کرده بود خبرساز شد. نادیده گرفتن یکی از توصیه‌های بازدید از این مکان تاریخی کاشان توسط آذری جهرمی، موجب شد تا کاربران فضای مجازی واکنش‌های زیادی نسبت به این اقدام وزیر جوان نشان دهند.

محمد جواد آذری جهرمی در جریان سفری خانوادگی به شهر کاشان به خانه تاریخی باغ فین نیز سر زد. اما این بازدید تفریحی برای وزیر ارتباطات و خانواده او خالی از حاشیه نبود. وزیر جوان در باغ فین کاشان به همراه فرزندان خود وارد آبنمای محوطه شد، اما تنها درآوردن کفش و جوراب برای نگه‌داری از این مکان تاریخی کافی نبود.هر کدام از اماکن تاریخی کشورمان دارای قوانین و توصیه‌هایی برای گردشگران هستند تا علاوه بر حفظ میرات تاریخی و فرهنگی ایران، هیچ گونه آسیبی به این محل‌ها وارد نشده و بهترین چهره ممکن را از آن محل و فرهنگ ایرانی به گردشگران خارجی نشان داده شود. وزیر ارتباطات در قسمتی از باغ فین کاشان به همراه فرزندان خود وارد یکی از مسیرهای آب شد و به وضوح یکی از قوانین تعیین شده برای بازدید از این محل را زیر پا گذاشتند.

Share/Save/Bookmark