داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
درخواست مدیر و اولیا دانش آموزان مدرسه نبوت و عدالت؛
لزوم ایجاد سرعتگیر در بلوار دولتی مقدم/ جان ۸۰۰ دانش آموز در معرض خطر
کد مطلب: ۶۲۴۴۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۶
محیط و اطراف مدرسه به عنوان خانه دوم دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین به منظور تامین امنیت جانی دانش آموزان مسائل ایمنی باید در آن رعایت شود.
لزوم ایجاد سرعتگیر در بلوار دولتی مقدم/ جان ۸۰۰ دانش آموز در معرض خطر
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ همه ساله تعداد زیادی در کشور بر اثر تصادف جان و یا سلامت خود را از دست می‌دهند که در این راستا تصادفات درون شهری بخش عمده ای را به خود اختصاص داده اند.

عابران پیاده همیشه در معرض برخورد وسایط نقلیه قرار دارند که در این راستا جان کودکان و نوجوانان بیش از همه در معرض تهدید قرار دارند.

به منظور افزایش امنیت جانی دانش آموزان و اطمینان خاطر والدین تامین مسائل ایمنی برای جلوگیری از تصادف از اهمیت بسیاری برخوردار است که در این راستا ایجاد سرعتگیر در کنار مدارس می تواند موثر واقع شود.

والدین یکی از دانش اموزان دبستان نبوت عنوان کرد: بلوار دولتی مقدم و خیابان دولتی مقدم ۷ محل تردد حدود ۸۰۰ نفر از دانش آموزان دبستان نبوت و عدالت می باشد بنابراین از اهمیت زیادی برخوردار است.

سرگزی به خبرنگار اوشیدا گفت: با توجه به اینکه شمار زیادی وسائط نقلیه از جلوی این مدارس می گذرد و همچنین رفت و آمد دانش آموزان از جلوی مدرسه انجام می شود تاکنون سوانح زیادی در این محل برای دانش آموزان دبستان رخ داده و منجر به مصدومیت دانش آموزان شده بنابراین انتظار می رود جهت پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی نسبت به نصب سرعتگیر در بلوار دولتی مقدم روبرو دولتی مقدم ۷ انجام شود.

وی تاکید کرد: دانش اموزان این مدارس دبستانی و از سن کمی برخوردار هستند بنابراین خطر تصادف آن ها را بیش از سایر دانش اموزان تهدید می کند بنابراین حفظ جان این دانش آموزان باید در اولویت قرار گیرد.

انتهای پیام/ م ب
Share/Save/Bookmark