داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
هوای زهک غبار آلود شد
کد مطلب: ۶۵۴۱۷
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد و گردوخاک در شهرستان زهک سبب شد تا غلظت غبار دید افقی در محل ایستگاه هواشناسی زهک را به 7 کیلومتر کاهش دهد.
هوای زهک غبار آلود شد
محمود دیانتی گفت : در شبانه روز گذشته بیشینه سرعت وزش باد در زهک به 12 متر بر ثانیه معادل 43 کیلومتر بر ساعت رسید و موجب شد تا کمینه دید افقی در این شهر به 7 کیلومتر کاهش یابد.

وی با بیان اینکه بر اساس الگوهای پیش یابی تا روز پنج شنبه جوی آرام و و به نسبت پایدار در سطح استان حاکم است، افزود: امروز آسمان نیمه شمالی استان قسمتی ابری بود که بعدازظهر از تراکم ابرها کاسته شد.

رئیس شبکه پایش هواشناسی سستان و بلوچستان در ادامه به نوسانات دمایی شهرهای استان اشاره کرد و گفت: در شبانه روز گذشته زاهدان با یک درجه سلسیوس سردترین شهر و نیکشهر با دمای 29.4 درجه سلسیوس گرمترین شهر استان شد.

دیانتی گفت: به طور کلی تا پنج شنبه تغییرات دمایی محسوسی در استان نخواهیم داشت اما در نیمه شمالی و مرز شرقی استان سرمای شبانه همچنان ادامه دارد.

وی در بخش دیگری به تشریح شرایط جوی سواحل جنوب استان پرداخت و افزود: در شبانه روز گذشته دریای عمان در محدوده سواحل چابهار به نسبت آرام بوده است به نحوی که بیشینه ارتفاع موج به 70 سانتی متر رسید.

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی تا صبح فردا دریای عمان آرام است.

انتهای پیام/س
Share/Save/Bookmark