داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
به همت ماموران انتظامی زابل:
سارق حرفه ای در بنجار دستگیر شد
کد مطلب: ۵۹۷۵۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶
فرمانده انتظامی شهرستان زابل عنوان کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران انتظامی شهرستان زابل سارق حرفه ای دستگیر شد.
سارق حرفه ای در بنجار دستگیر شد
غلامرضا نجابت در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا عنوان کرد: پس از اطلاع ماموران انتظامی شهرستان زابل از وقوع چندین فقره سرقت در شهر بنجار پیگیری این پرونده در دستور کار ویژه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این سارق به سرقت احشام و منازل در شهر بنجار مبادرت ورزیده بود، خاطرنشان کرد: پس از بررسی های فراوان و تلاش های شبانه روزی سرنخ های لازم از سارق و مخفیگاه وی پیدا شد.

نجابت تصریح کرد: ماموران انتظامی زابل پس از پیدا کردن سرنخ های لازم در یک اقدام ضربتی به مخفیگاه سارق وارد شده و اقدام به دستگیری وی کردند.

وی اظهار کرد: سارق یاد شده، حرفه ای و در عین حال سابقه دار بوده که پس از دستگیری به ۲۱ فقره سرقت به ارزش ۱۴۰ میلیون تومان اعتراف کرد که در این راستا پس از طی مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد تا پرونده سیر خود را طی کند‌.

فرمانده انتظامی زابل تاکید کرد: نیروی انتظامی زابل با اقتدار در برابر خاطیان و مجرمان ایستاده و در این راه هیچ گونه اغماض و چشم پوشی نخواهد داشت چرا که تامین نظم و آرامش در شهرستان را به عنوان رسالتی بزرگ و مهم برای خود معنا کرده است.

وی بیان کرد: ایجاد نظم و امنیت بدون همراهی و همکاری مردم امکان پذیر نیست بنابراین از عموم مردم فهیم زابل خواستاریم در صورت مشاهده موارد مشکوک با ۱۱۰ تماس بگیرند تا ماموران انتظامی در سریعترین بازه زمانی به موضوع رسیدگی کرده و با ناقضان قانون برخورد کنند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark