داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
جهانبخش: مدت زیادی است که بازی نکرده‌ام/ مهم است تا شرایط بازی را به دست بیاورم
کد مطلب: ۷۳۹۷۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴
وینگر ایرانی تیم فاینورد گفت: بازی کردن در فاینورد آنهم مقابل هواداران پس از مدتی زیاد، احساس خوبی به من منتقل کرد.
جهانبخش: مدت زیادی است که بازی نکرده‌ام/ مهم است تا شرایط بازی را به دست بیاورم

به گزارش اوشیدا به نقل از دانا فاینورد که به تازگی علیرضا جهانبخش ستاره ایرانی را به خدمت گرفته، در چارچوب دیداری دوستانه، مقابل پائوک یونان صف‌آرایی کرد و با نتیجه 2 بر یک شکست خورد. جهانبخش بازیکن تازه‌وارد فاینورد در نیمه دوم این مسابقه به میدان رفت و نخستین دیدار خود را با پیراهن این تیم پشت سر گذاشت.

فاینورد خود را برای دیدار برگشت در لیگ کنفرانس اروپا مقابل تیم دریتای کوزوو آماده می‌کند.

علیرضا جهانبخش پس از شکست فاینورد مقابل پائوک در تقابل دوستانه در گفتگو با نشریه «Voetbal Flitsen»، اظهار داشت: فکر می‌کنم ما بهتر از این می‌شویم. از اینکه پس از مدت‌ها توانستم مقابل هواداران و با پیراهن فاینورد بازی کنم، احساس خوبی داشتم. من مدت زیادی است که بازی نکرده‌ام و جای زیادی برای پیشرفت دارم.

وی تصریح کرد: از لحاظ انفرادی بهتر می‌شوم و حالا مهم است تا شرایط بازی را به دست بیاورم. من این هفته سخت تمرین کردم و اگر همین رویه را ادامه دهم، همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

بازیکن ایرانی فاینورد با ابراز امیدواری به اینکه بتواند مقابل دریتای کوزوو (در لیگ کنفرانس اروپا) به میدان برود، خاطرنشان کرد: این به تصمیم من بستگی ندارد، اما امیدوارم بتوانم دقایقی بازی کنم. ما باید کار را در خانه تمام کنیم.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark