داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل:
۹دی روز انسجام ملی و شکست استکبار و کود تاچیان وابسته سیاسی بود
کد مطلب: ۵۶۵۰۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
رییس اداره تبلیغات اسلامی زابل عنوان کرد: حماسه ۹ دی روز انسجام ملی و روز شکست استکبار جهانی و کودتاچیان کوتاه فکر وابسته سیساسی بود که با شناخت نادرست از ایران اسلامی و ملت متدین و ولایتمدار و همیشه در صحنه رخ داد و حضور بیش از چهار میلیون در خیابانهای تهران خاطره ۱۲ بهمن ۵۷ را زنده کرد.
۹دی روز انسجام ملی و شکست استکبار و کود تاچیان وابسته سیاسی بود
 حجت الاسلام محسن عارفی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا؛ به مناسبت گرامیداشت ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت اظهار داشت: حماسه ۹ دی یک روز بزرگ و به یاد ماندنی در تاریخ ایران است و این روز چهره و هویت انقلاب و ماهیت انقلاب است و به عبارتی انقلاب سومی عنوان گرفت و روح انقلاب ۵۷ را به شکل بارزی نشان داد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: فتنه ۸۸ بی تردید تقابل یک جناح سیاسی با جناح دیگر نبود بلکه فتنه ای از پیش طراحی شده برای براندازی نظام بود همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند فتنه های گذشته بالاخص فتنه سال ۷۸ مقمه ای برای فتنه بزرگ ۸۸ بود و ادعای تقلب در انتخابات بهانه ای بیش نبود.

عارفی ادامه داد: نظریه پردازان کودتاهای مخملین در جهان سعی در کودتایی رنگین در ایران داشتند و به گمان واهی خود و پیش بینی های دقیق خود و با کمک دست گماشته های خود در ایران کار را تمام شده دیدند در حالی که بر خلاف تصور خود و علی رغم فشار و تحریم بر اقتصاد مردم به صحنه آمدند و با حمایت خود از نظام و رهبری نقشه های آنان را نقش بر آب کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل تصریح کرد: کار فتنه مشتبه سازی حق و باطل برای مردم و بالاخص نخبگان سیاسی و دینی است و به ظاهر خود را دوست و در باطن دشمن و با فضا سازی و غبار آلود کردن فضا مسیر را برای حق جویان عوض می کند و وقتی فتنه شعله گیر دامن همه را خواهد گرفت و قطعا در چنین شرایطی شناخت فتنه و شناخت راه حق مشکل خواهد بود و در چنین شرایطی وظیفه و تکلیف نخبگان است که با بصیرت افزایی و روشن گرایی، دشمن را از دوست به مردم مشخص و معرفی نمایند.

وی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت و گذر این ملت از تنگناه و پرتگاه فتنه ۸۸ در مرحله اول هوشیاری و ثانیا موقع سنجی و اقدام به موقع بود و حضور مردم در صحنه که هنر امام راحل(ره) بود و به حضور مردم باور داشت و سپس ایمان دینی مردم بود که همه را بسیج کرد و در صحنه نگه داشت و این ایمان دینی است که بر هر ایمانی برتر است و غلبه دارد.

عارفی افزود: ملت ایران امتحان موفقی را پشت سر گذاشت و این نعمت بزرگ الهی یعنی ولایت و نظام را پاس داشتند و شاکر بودند و همچون که امام بزرگوار فرمود: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد تمام توان خود را بر حفظ و ماندگاری این نظام تا ظهور حضرت حجت بداریم و این بیداری را ما مدیون امام راحل (ره) و شهدا و رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری و علما و مراجع انقلابی هستیم.

وی با اشاره به پیام ۹ دی ابراز داشت: اعتقاد راسخ به اصل نظام و ولایت فقیه و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انزجار از مستکبرین جهان بالاخص امریکا و انگلیس و اسرائیل و روباه مکاری همچون فرانسه و فتنه گران داخلی و خارجی که سعی در به آشوب کشاندن نظام داشتند پیام واضح و روشن ملت ایران اسلامی بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی زابل بیان داشت: دست غیب الهی و حجت خدا و امام راحل و شهدا و انقلاب و بالاخص روح بلند امام حسین(ع) و عاشورای حسینی در این روز را دیدیم و این حضور حاصل ایمان الهی و توفیق الهی و تایید الهی بود.

عارفی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فتنه گرد و دشمن همیشه است و امروز این دشمن و فردا دشمن دیگر گفت: باید هر لحضه حواسمان به دسیسه های دشمن باشد که با ترفندهای مختلف سعی در نفوذ دارد و متاسفانه با ابزارهای مختلف موفق به نفوذ حتی در خانواده ها شده است لذا می توان با حفظ ایمان به خدا و توسل به اهل بیت (ع) و گوش به فرامین رهبری از هرگردنه ای با موفقیت عبور کرد.

عارفی در پایان تاکید کرد: باید فتنه گران که هزینه های زیادی ایجاد کردند و به قانون تمکین نکردند و دشمن را کمک کردند و امیدوارساختند و شبهه و خدشه ذهنی خود را به چالشی در مقابل نظام تبدیل کردند و به نظام ضربه زدند و متنبه نشدند و توبه نکردند و پشیمان نیز نیستند و خود را به خواب زدند محاکمه کردند و ابعاد بیشتری از نقاق آنان منتشر شود.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark