داخلی آرشيو گفتگو صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه نیمروز؛
سیزدهمین یادواره شهدای حادثه تروریستی تاسوکی برگزار می شود
کد مطلب: ۶۶۴۸۹
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷
فرمانده سپاه نیمروز گفت: سیزدهمین یادواره شهیدان روحانی و شهدای مظلوم حادثه تروریستی تاسوکی در مجتمع فرهنگی سردار شهید حاج حبیب لک زایی شهرستان نیمروز برگزار می گردد.
سیزدهمین یادواره شهدای حادثه تروریستی تاسوکی برگزار می شود
سرهنگ علی محبی درگفتگو با پایگاه خبری اوشیدا، اظهار داشت: سیزدهمین یادواره شهداء حادثه تروریستی تاسوکی با حضور تعداد ۲۳ خانواده شهداء ۹ نفر آزاده و جانباز این حادثه از سراسر کشور در شهرستان نیمروز برگزار می شود.

وی افزود: حفظ احترام خانواده معظم و معزز شهدا باید مورد توجه همگان باشد و باید به‌ گونه‌ای رفتار کنیم که در روز قیامت شرمنده شهدا و خانواده‌های آنان نباشیم چون که شهدا رفتند تا ما بتوانیم در سایه امنیت و آرامش در جامعه زندگی کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان نیمروز با اشاره به اینکه شهدا بهترین الگو برای جامعه به خصوص نسل جوان هستند، ادامه داد: یکی از راه‌های معرفی شهدا به نسل جوان و آشنایی آنان با سیره و راه این عزیزان برگزاری یادواره شهدا است.

وی با اشاره به حضور مسئولان استانی کشوری و لشکری در این مراسم، بیان داشت: امیدواریم در یادواره امسال نیز شاهد حضور پرشور و گسترده مردم ولایتمدار و غیرتمند از جای جای ایران اسلامی باشیم.

محبی بیان داشت: از همین رو سیزدهمین یادواره شهدا و شهیدان روحانی فاجعه تروریستی تاسوکی طبق روال سالهای گذشته در پنجشنبه آخرسال در روز ۲۳ اسفندماه ساعت چهارده و سی در مجتمع فرهنگی سردار شهید حاج حبیب لک زایی گلزار شهدای حضرت رسول اکرم (ص) شهرستان نیمروز(ادیمی) برگزار می شود.

گفتنی است درتاریخ ۲۵ اسفند ماه سال ۱۳۸۴ اعضای گروهک تروریستی «جندالشیطان» با راهبندی در محور زابل به زاهدان و در محدوده «تاسوکی» بیش از ۲۰ نفر از مردم بی گناه استان سیستان و بلوچستان را شهید و چند نفر را مجروح و تعدادی را نیز به گروگان بردند.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark