داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه بنجار:
مسولان وظایف خود را به خوبی انجام دهند تا مورد اعتراض قرار نگیرند
کد مطلب: ۶۰۶۲۹
تاریخ انتشار:جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۵
امام جمعه شهر بنجار عنوان کرد: مسولان وظایف خود را به خوبی انجام دهند تا مورد اعتراض مردم و ائمه جمعه قرار نگیرند.
مسولان وظایف خود را به خوبی انجام دهند تا مورد اعتراض قرار نگیرند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام و المسلمین محمود پارسا در خطبه اول نماز جمعه این هفته شهر بنجار به مبحث مهم فلاح و رستگاری پرداخت و گفت: رستگاران چند گروه هستند که شامل عابدان، توبه کنندگان، مجاهدان، اهل ذکر کثیر، دوری کنندگان از بخل و انان که اعمال ارزشمند انجام می دهند می باشد.

وی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به روز حمایت از صنایع کوچک اشاره کرد و ادامه داد: مقام معظم رهبری در برنامه ششم تاکید بر حمایت از تقویت تولید داخل کردند و دولت در چهار سال اینده باید روی این مبحث برنامه ریزی دقیق کند.

حجت الاسلام پارسا با بیان اینکه نباید هر چند مدتی بشنویم فلان کارخانه قدیمی ورشکست شده، تصریح کرد: بانکها به جای پرداخت سود و دلالی با تزریق پول از صنایع کوچک حمایت کنند.

امام جمعه شهر بنجار خاطرنشان کرد: چرا با وجود زیر ساختهایی از قبیل برق و اب و جاده اغلب شهرکهای صنعتی منطقه غیر فعالند و چرا به جای حمایت از تولید داخل جلوی واردات بی رویه کالاهای خارجی گرفته نمی شود.

وی بیان کرد: مسئولین وظایف خود را به خوبی انجام دهند تا مورد اعتراض مردم و ائمه جمعه قرار نگیرند چرا که بارها عرض کردیم خط قرمز ائمه جمعه عمل به رهنمودهای حضرت آقا و منافع مردم است.

امام جمعه بنجار اضافه کرد: هر جا دیدیم کوتاهی می کنند اول تذکر می دهیم، دیدیم اهمال می کنند مسئله را تریبونی می کنیم تا مشکلات مردم برطرف شود.

وی روز مقاومت اسلامی سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه را گرامی داشت و تاکید کرد: قطعا ثمره مقاومت پیروزی خواهد بود.

حجت الاسلام پارسا سالروز ورود ازادگان به میهن اسلامی در سال ۶۹ را گرامی داشت و بیان کرد: مجاهدات و ایثارگریهای انها بود که به این اقتدار و شکوه رسیدیم و باید قدر ازادگان و ایثارگران را بدانیم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark