داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
پیگیری اوشیدا از قطع برق خانه شهید محمد حسین واعظی؛
رییس اداره برق زابل: برق خانه شهید محمد حسین واعظی در کمتر از یک ساعت وصل شد/ بدهی تقسیط شد
کد مطلب: ۵۶۶۷۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۴
در پی درج خبری مبنی بر قطع برق خانه شهید محمد حسین واعظی زابل، مکانی که تعدادی کودکان بی سرپرست، یتیم و آسیب دیده در آن نگهداری می شود خبرنگار اوشیدا با مدیر شرکت برق زابل تماس حاصل و علت را جویا شد که در ادامه می خوانید.
رییس اداره برق زابل: برق خانه شهید محمد حسین واعظی در کمتر از یک ساعت وصل شد/ بدهی تقسیط شد
رییس اداره برق زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: خانه شهید محمد حسین واعظی زابل از چندین دوره قبل بدهکار بوده و بدهی خود را پرداخت نکرده است.

عوض زاده افزود: مامور وصول مطالبات روز قبل اخطاریه قطعی برق را به بهزیستی زابل ارائه داشته اما بهزیستی این مکان را خصوصی اعلام و پرداخت بدهی را به مسول خانه شهید محمد حسین واعظی ارجاع داده است.

وی ادامه داد: مامور مطالبات در ادامه، اخطاریه را به مسول خانه شهید محمد حسین واعظی ارائه داده و پس از یک روز گذشت از زمان ابلاغ، ماموران اداره برق به محل مذکور مراجعه و اقدام به قطع برق کرده اند.

مدیر شرکت برق زابل خاطرنشان کرد: پس از قطع برق، مسول خانه شهید محمد حسین واعظی به اداره برق مراجعه و بدون پرداخت هر گونه وجهی اقدام به تقسیط بدهی خود کرده و برق مکان فوق الذکر در کمتر از یک ساعت وصل شد.

عوض زاده با بیان اینکه، مبلغ بدهی بیش از ۵۰۰ هزار تومان می باشد تصریح کرد: اخطاریه طبق روال قانونی داده شده است.

وی با عنوان اینکه، خانه شهید محمد حسین واعظی یک اشتراک مسکونی و خانگی معمولی بوده و با آن همانند یک مشترک عادی برخورد شده است خاطرنشان کرد: اگر مسول مکان فوق پس از دیدن اخطاریه به شرکت برق جهت تقسیط مراجعه می کرد به طور حتم قطع برقی درکار نبود.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark