داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
بیش از ۲۰ هزار نفر در طرح «رسم جهاد» شرکت خواهند کرد/اجرای طرح «شهید سلیمانی» فرصتی بزرگ برای گروه های جهادی است
کد مطلب: ۷۲۲۳۹
تاریخ انتشار:شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۲
سردار سلیمانی گفت: بیش از ۲۰ هزار نفر در آیین ملی رسم جهاد در چهار مرحله در دوره های توانمندسازی شرکت خواهند کرد.
بیش از ۲۰ هزار نفر در طرح «رسم جهاد» شرکت خواهند کرد/اجرای طرح «شهید سلیمانی» فرصتی بزرگ برای گروه های جهادی است

به گزارش اوشیدا به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامرضا سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین، دقایقی پیش در آیین رونمایی از رویداد ملی" رسم جهاد" در سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: بسیج در کنار سایر ظرفیت‌های کشور برای خدمت به مردم نقش آفرینی کرده است و امروز با مشارکت وزارت بهداشت و درمان، مهمترین و اساسی ترین اقدامات را در سال ۹۹ را به نام طرح شهد حاج قاسم سلیمانی اجرا خواهد کرد و این فرصتی برای گروه های جهادی است تا بتوانند در این راستا نقش آفرینی کنند.

وی افزود: گروه جهادی بسیج در طرح های مقابله با کرونا توانسته اند گوی سبقت را از دیگر گروه بربایند و در این مرحله نیز ایفای نقش خواهند کرد.
 
سردار سلیمانی با اشاره به طرح رسم جهاد ادامه داد: این طرح یک کار بزرگ به منظور توانمندسازی تخصصی گروه های جهادی در سراسر کشور است که با استفاده از تجربیات و سوابق درخشانی که فعالین عرصه های گروه های جهادی و پیشکسوتان آنها دارند می تواند موفق باشد.
 
وی با اشاره به میزان استقبال جوانان از این طرح، عنوان کرد: بیش از ۲۰ هزار نفر در آیین رسم جهاد به منظور توانمندسازی تخصصی و آموزش در ۴ مرحله در سراسر کشور این طرح بزرگ را آغاز خواهند کرد.
 
 
رییس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود، با تاکید بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره اهمیت نهادینه کردن تفکر جهادی در میان جوانان، خاطرنشان کرد: ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب بر ۴ مولفه اساسی محوریت جوانان، امید به آینده و عدم هراس از دشمن و جهش در پیشرفت و مدیریت جهادی تاکید فرمودند.
 
وی با مهم خواندن نقش گام دوم انقلاب، عنوان کرد: گام دوم انقلاب بسیار حائز اهمیت است و بسیج به عنوان تشکیلات مردمی انقلاب اسلامی، سازماندهی جوانان و توانمند کردن آنها را با استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای نقش آفرینی برعهده دارد، در گروه های جهادی ما اقشار پیشرویی را داریم و ظرفیت‌های بیشتری برای نقش آفرینی در آنها وجود دارد پس این گام دوم گامی بزرگ و تاثیرگذار و جدی برای مردم است.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark