داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مایکل فلن : سیاست امنیت ملی ترامپ «صلح از طریق قدرت» است
کد مطلب: ۵۶۷۶۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵
«مایکل فلن» مشاور امنیت ملی انتخابی «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا در نشست اندیشکده «موسسه صلح ایالات متحده»اعلام کرد، سیاست امنیت ملی ترامپ این است که از طریق اعمال قدرت، صلح را برقرار کند و عظمت و شکوه را به آمریکا بازگرداند.
مایکل فلن : سیاست امنیت ملی ترامپ «صلح از طریق قدرت» است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا" «مایکل فلن» روز سه شنبه 21 دی ماه (10 ژانویه) در نشستی که اندیشکده «موسسه صلح ایالات متحده» در واشنگتن برگزار شد، درباره سیاست امنیت ملی ترامپ گفت:«ما با جدیت متعهدیم که شورای امنیت ملی کشور را بر مبنای دیدگاه رئیس جمهوری منتخب شکل دهیم و با هدف بازگرداندن عظمت و شکوه به آمریکا، رسالت اساسی خود را که تامین امنیت کشور و ایمنی مردم آمریکاست، انجام دهیم.
وی ادامه داد :سیاست برقراری صلح از طریق قدرت اساس انجام این رسالت خواهد بود.»
فلن همچنین تاکید کرد، متحدان یک کشور از شاخص های یک کشور و ملت قدرتمند است و متحدان ما یکی از بزرگ ترین ابزارهایی هستند که ما در اختیار داریم و قدرت آنها، قدرت خود ما را برجسته می کند.
وی یکی از ژنرال های بازنشسته است که ترامپ برای دولتش در نظر گرفته و منتظر است تا کنگره وی را تایید و مجوز ورود به کاخ سفید را دریافت کند.
به گزارش ایرنا، فلن در حالی چنین اظهاراتی داشته که ترامپ در دوران مبارزات انتخابی خود از وجود متحدانی مانند کره جنوبی و ژاپن و در صدر آنها «ناتو» (سازمان پیمان آتلانتیک شمالی) که زیر چتر امنیتی آمریکا قرار دارند، بشدت انتقاد و اعلام کرد آنهابهای کافی را در این خصوص به واشنگتن نمی پردازند.
وی از انزواگرایی و پراختن به مسائل داخلی آمریکا سخن می گفت وتحلیلگران اعتقاد دارند با نزدیک شدن زمان ورود ترامپ به کاخ سفید، موضع وی در حال تعدیل شدن است.
Share/Save/Bookmark
    عکاس :