داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
به همت مرزداران سیستانی؛
حدود ۵۰۰ کیلوگرم هرویین در مرز زابل کشف شد
کد مطلب: ۶۲۵۱۹
تاریخ انتشار:يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۹
فرمانده هنگ مرزی شهرستان زابل گفت: ماموران هنگ مرزی شهرستان زابل با هوشیاری کامل موفق به کشف حدود ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین شدند.
حدود ۵۰۰ کیلوگرم هرویین در مرز زابل کشف شد
سرهنگ رضا علی احمد در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: ماموران هنگ مرزی زابل پس از اطلاع از اینکه گروهی سوداگر مرگ قصد انتقال مواد مخدر به کشور را دارند بررسی و مقابله با این سوداگران را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مرزداران زابل پس از آن اقدام به کمین در محلی که احتمال ورود قاچاقچیان بود کردند تا با غافلگیری قاچاقچیان از انتقال مواد به داخل کشور جلوگیری به عمل آورند.

سرهنگ علی احمد خاطرنشان کرد: قاچاقچیان پس از ورود با کمین ماموران هنگ مرزی زابل مواجه شدند بنابراین راهی جز فرار برای آنها باقی نماند.

فرمانده هنگ مرزی زابل خاطرنشان کرد: قاچاقچیان قبل از فرار مواد مخدر را در زیر خاک مخفی می کنند که در این راستا ماموران هنگ مرزی با جستجو در منطقه موفق به کشف ۴۷۷ کیلوگرم هرویین و دو قبضه سلاح شدند.

وی تاکید کرد: مواد مخدر یکی از راه های نفوذ دشمنان به کشور به شمار می رود چرا که وقتی جوانان و نوجوانان یک کشور در دام اعتیاد گرفتار شوند دیگر توان مقابله با دشمنان را نداشته و آنان به راحتی آن کشور را تسخیر خواهند کرد.

علی احمد اذعان داشت: با توجه به اینکه مواد مخدر سبب وارد آمدن ضربه مهلک به سلامت و روح مصرف کنندگان می شود و اقتصاد کشور را نیز تحت تاثیر قرار می دهد مرزداران زابل با تمام توان در مقابل سوداگران مرگ ایستاده اند.

انتهای پیام/ م ب
Share/Save/Bookmark