داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۷
 
ناظری:
باید وحدت و همت مضاعف داشته باشیم تا اهداف شوم دشمنان اسلام و نظام محقق نشود
کد مطلب: ۳۵۴۶۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۰
فرمانده سپاه زابل به درگیری های طایفه ای اشاره کرد و گفت: باید وحدت و همت مضاعف داشته باشیم تا اهداف شوم دشمنان اسلام و نظام محقق نشود.
باید وحدت و همت مضاعف داشته باشیم تا اهداف شوم دشمنان اسلام و نظام محقق نشود
محمد ناظری فرمانده سپاه زابل در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ضمن تبریک هفته بسیج به تمام بسیجیان گفت: هفته بسیج هفته ایست که یادآور رشادت های مردم خوب این مرزبوم است.

ناظری به نقش سازنده بسیج در هشت سال دفاع مقدس اشاره و عنوان کرد: با اینکه در زمان دفاع مقدس همه دنیا در قالب حمایت از رژیم بعث به ایران حمله کردند ولی با این وجود به یاری بسیج ذره‌ای از خاک ایران را از دست ندادیم.

وی در خصوص گروهک داعش بیان داشت: داعش ساخته و برگرفته از دولت های اسرائیل و آمریکاست که خود دولت ها به این موضوع اعتراف کرده اند.

فرمانده سپاه زابل به درگیری های طایفه ای اشاره کرد و افزود: باید وحدت و همت مضاعف داشته باشیم تا اهداف شوم دشمنان اسلام و نظام محقق نشود.

وی خشکسالی ها واقعیتی برای منطقه دانست و گفت: همه ما باید ایستادگی کنیم همچنان که کشورمان در برابر تحریم های غرب ایستادگی می کند.

ناظری در بحث اقتصاد مقاومتی با تأکید بر اینکه باید کشور را حمایت کنیم تصریح کرد: اگر می خواهیم در برابر تهدیدات استکبار مقاوم باشیم منویات حضرت امام خامنه ای را در جامعه اشاعه دهیم.

وی در ادامه گفت: در بحث اقتصادی باید از خودمان شروع کنیم اگر می خواهیم دست ما در مقابل کشورهای استکبار دراز نباشد.

ناظری گریزی به مذاکرات هسته‌ای که در وین در حال برگزاری می باشد زد و ادامه داد: انشاالله بهترین نتیجه از این مذاکرات حاصل شود.

وی در پایان گفت: دشمن به دنبال سلطه فرهنگی است تا از این طریق به اهداف سودجویانه خود دست یابد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark