داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
همزمان با آغاز رزمایش خدمت در سیستان؛
گروه های جهادی زابل خدمات رسانی به مردم را آغاز کردند/بسیج خادم ملت ایران
کد مطلب: ۶۴۴۴۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷
مسئول بسیج سازندگی سپاه زابل گفت: همزمان با آغاز رزمایش خدمت در سیستان،۱۶گروه جهادی اقدامات عمرانی و خدماتی خود را در زابل آغاز کردند.
گروه های جهادی زابل خدمات رسانی به مردم را آغاز کردند/بسیج خادم ملت ایران
مسئول بسیج سازندگی سپاه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با اشاره به آغاز رزمایش خدمت در زابل، اظهار داشت: رزمایش خدمت با حضور 15 گروه جهادی در بخش های مختلف از 9 شهریور ماه در شهرستان زابل کار خود را آغاز کرده که از از صبح امروز یک گروه جهادی دیگر نیز از بسیج جامعه پزشکی به جمع بسیجیان حاضر در این رزمایش اضافه شدند.

وی افزود: این ۱۶گروه جهادی در بخش های مختلفی چون زیباسازی پارک ها، مدارس و مساجد فعالیت داشته و هر گروه تا پایان وظیفه اعلامی، به کار خود ادامه خواهد داد.

سرگزی با اشاره به دیگر بخش های این رزمایش، بیان کرد: اقدامات مشاوره ای نیز در این رزمایش دیده شده که گروه های پزشکی، جامعه زنان و دیگر متخصصان جامعه بسیج زابل با حضور در جمع مردم به مشاوه آنان پرداخته و زمینه های ارتقای دانش و داشته های آنان فراهم می‌کنند.

وی ادامه داد: خدمت به مردم بزرگترین افتخار بسیج و سپاست و به طور کلی این رزمایش نیز با همین هدف در حال برگزاری است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه زابل با تاکید بر لزوم توجه به حل مشکلات مردم، تصریح کرد: بسیجیان همواره به دنبال حل مشکلات مردم بوده و آن را بزرگترین افتخار خود می دانند و تا ابد نیز بر این خدمت پافشاری خواهند کرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :