داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
سیاست های دو گانه آمریکا در خصوص حمایت از تروریست ها آشکار است/شهدای شب گذشته در حال خدمت رسانی به مردم بودند
کد مطلب: ۶۶۲۴۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حافظان امنیتی که شب گذشته در حادثه تروریستی به شهادت رسیدند برای فعالیت های جهادی وارد استان شده بودند.
سیاست های دو گانه آمریکا در خصوص حمایت از تروریست ها آشکار است/شهدای شب گذشته در حال خدمت رسانی به مردم بودند
محمد نعیم امینی فرد در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی شب گذشته به اتوبوس حافظان امنیت جمهوری اسلامی ایران گفت: تروریست ها در حالی عملیات انفجار اتوبوس پاسداران انقلاب اسلامی ایران را انجام داده اند که آنها مسلح نبودند.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: این نشان از ترس و ضعف دشمن دارد، چرا که با حمایت کشورهای حامی تروریسم تجهیزات نظامی دریافت می کنند و آن را برای به خطر انداختن جان افراد بی گناه استفاده خواهند کرد.

وی ادامه داد: حافظان امنیتی که شب گذشته در حادثه تروریستی به شهادت رسیدند برای فعالیت های جهادی وارد استان شده بودند.

امینی فرد خاطرنشان کرد: دشمن در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکست سنگینی را متحمل شد، آنها انتظار داشتند با توجه به تصورات خود عده کمی در جشن پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کنند اما پاسخ دندان شکن مردم به دشمنان انقلاب باعث نا امیدی آنها گشت.

وی گفت: اگر هوشیاری نیروهای امنیتی نیز نبود، تروریست ها قطعا مردم بی گناه را نیز هدف قرار می دادند چرا که هدف آنان ایجاد اختلاف در بین شیعه و سنی است.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست ضد ایرانی لهستان گفت: سیاست های آمریکا و دیگر کشورهای حامی تروریست همواره دو گانه بوده است.

امینی فرد اظهار داشت: نشست مقابله با تروریست ها جزئی از سیاست های کشور های غربی است چرا که خود حامی اصلی تروریسم در جهان هستند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark