داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
کشف 794 کیلو مواد مخدر در "سراوان"
کد مطلب: ۷۲۵۴۵
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۳۲
فرمانده انتظامی استان از درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان "سراوان" و کشف 794 کیلو مواد افیونی خبر داد.
کشف 794 کیلو مواد مخدر در "سراوان"

به گزارش اوشیدا؛ سردار "احمد طاهری"در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بیان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان"سراوان" با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از جا به جایی محموله مواد مخدر از مناطق مرزی به این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند قاچاق مواد افیونی، شب گذشته قاچاقچیان را که با یک دستگاه خودروی وانت نیسان،یک دستگاه وانت پیکان و یک دستگاه پژو 405 در مسیر سراوان به سوران در تردد بودند شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با ماموران انتظامی درگیر و پس از روبه رو شدن با آتش پر حجم تکاوران پلیس عرصه را برخود تنگ دیده  و ضمن رها کردن خودروهای حامل مواد به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار طاهری بیان داشت: در این عملیات مقتدرانه ماموران در عکس العملی سریع 3 نفر از قاچاقچیان را دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیفی از آنها  مقدار 794 کیلو و 280گرم تریاک را بهمراه 2 قبضه سلاح کلاش و 45 فشنگ جنگی کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای دستگیری دیگر اعضای این باند مسلح قاچاق مواد مخدر خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.&

Share/Save/Bookmark