داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
‏اوشیدا گزارش می دهد:
اعتراضات کارکنان اتوبوسرانی زابل وارد چهارمین روز شد/ از تاخیر پنج ماهه حقوق تا تعویق مطالبات پنج ساله
کد مطلب: ۵۹۵۹۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷
اعتراضات کارکنان اتوبوسرانی زابل در حالی وارد چهارمین روز خود شده که هیچ مسولی صدای این رانندگان زحمتکش را نمی شنود.
اعتراضات کارکنان  اتوبوسرانی زابل وارد چهارمین روز شد/ از تاخیر پنج ماهه حقوق تا تعویق مطالبات پنج ساله
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در پی تاخیر پنج ماهه حقوق و عدم پرداخت مطالبات کارکنان اتوبوسرانی، تمامی پرسنل این سازمان دست از کار کشیده تا شاید از این طریق مشکلاتشان توسط مسولان مربوطه شنیده شده و رفع آن در دستور کار قرار گیرد‌.

اوضاع کار در زابل آنچنان وخیم و بغرنج است که افراد برای تامین معاش روزانه خود نمی توانند به کار دیگر روی آورند بنابراین سعی بر سرخ نگه داشتن صورت خود با سیلی دارند.


مسولان مربوطه بی توجه به حقوق کارکنان اتوبوسرانی هستند

یکی از کارکنان اتوبوسرانی شهرستان زابل به خبرنگار اوشیدا گفت: همانگونه که می دانید ماه رمضان از اهمیت بالایی در بین مردم برخوردار است به طوری که در این ماه به دلیل ضیافت های افطاری هزینه های خانواده ها به شدت بالا می رود به طوری که هر میهمانی حداقل یک صد هزار تومان هزینه در بردارد اما کارکنان اتوبوسرانی زابل نه تنها از پس هزینه های میهمانی های افطاری بر نمی آیند بلکه حتی توان خرید یک بسته برای افطار را هم ندارند.

حسین ادامه داد: مسولان شهرداری و اتوبوسرانی وقتی که حقوقی دریافت پرداخت نمی کنند چگونه توقع خدمات رسانی از سوی کارکنان دارند.

وی تاکید کرد: با اینکه کارکنان اتوبوسرانی در چهارمین روز اعتراض خود نسبت به عدم پرداخت حقوق پنج ماه حقوق، عیدی سال ۹۵ و معوقات پنج ساله قرار دارند اما با این حال حتی یک مسول هم به این اعتراضات توجهی نشان نداده اند.

حسین در ادامه خاطرنشان کرد: کاش مسولان مربوطه خود را جای پرسنلشان قرار می دادند تا ببیند نداشتن پنج ماه حقوق چه معنایی دارد و چقدر سخت است.

شرمنده خانواده هستیم

یکی دیگر از کارکنان اتوبوسرانی زابل به خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: طی روزهای گذشته به دلیل اعتراض هیچ سرویس دهی از سوی کارکنان اتوبوسرانی ارائه نشده تا شاید از این طریق تلنگری به مسولان زده شود.

احمد اظهار کرد: در پنج ماه گذشته برای تامین معاش خانواده از همه دوستان و آشنایان قرض گرفتم به طوری که دیگر خجالت می کشم از دیگران تقاضای پول کنم.

وی افزود: کاش مسولان مربوطه می دانستند شرمنره همسر و فرزند بودن چقدر سخت است و فکری به حال کارکنان اتوبوسرانی می کردند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark