داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:
بهره برداری از ۱۰ طرح عمرانی در ایام هفته دولت در سیستان
کد مطلب: ۶۴۳۹۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۴
با حضور فرماندار شهرستان زابل ، امام جمعه بنجار ، بخشدار مرکزی و تنی چند از مدیران شهرستان ،10 طرح عمرانی افتتاح و بهره برداری رسید.
بهره برداری از ۱۰ طرح عمرانی در ایام هفته دولت در سیستان
به گزارش اوشیدا، در حاشیه این مراسم مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت، اظهار داشت: آسفالت محور روستای هراتی از طرح های اداره راه و شهرسازی – بهره برداری آسفالت روستاهای ” گلمیر،بامری جهانتیغ ، جهانتیغ وگل با اعتباری بالغ بر ۶۹۲۰میلیون ریال ، آسفالت روستاهای ژاله ای،حسین آباد جر،حیدر آباد ، سرحدی شمالی ،بوستان پارک روستای امامیه ، از مجموعه پروژه های بخشداری مرکزی با اعتباری بالغ بر ۴ هزار میلیون ریال و آسفالت محور روستای دهمرده عظیمی از طرح های اداره راه و شهرسازی با اعتباری حدود ۷ هزار میلیون ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

مهندس مالکی افزود : با افتتاح و به بهره برداری این پروژه ها بالغ بر ۲۱۰۰ خانوار از نعمت این طرح ها بهره مند شدند . که برای حدود ۸۰نفر ایجاد شغل مستقیم کرده است

وی خاطرنشان کرد: همچنین کلنک احداث یک واحد تولیدی لوله های پلی اتیلن آبی وگازی با اعتبار بالغ بر ۵۰ هزار میلیون ریال از جمله طرح های اداره صنعت ، معدن و تجارت در حاشیه روستای ژاله ای به زمین زده شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :