داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مهلت استفاده خبرنگاران از طرح ترافیک سال 97 اعلام شد
کد مطلب: ۶۶۸۲۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با اشاره به اینکه حدود 6 هزار نفر از اهالی رسانه برای بهره‌مندی از تخفیف 90 درصدی طرح‌های ترافیک ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: مهلت استفاده از طرح‌های ترافیک سال 97، برای خبرنگاران تا 31 اردیبهشت خواهد بود.
مهلت استفاده خبرنگاران از طرح ترافیک سال 97 اعلام شد
عمار سعیدیان‌فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، در ارتباط با طرح ترافیک خبرنگاران، اظهار داشت: حدود 6 هزار نفر از اهالی رسانه شامل خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان برای بهره‌مندی از تخفیف 90 درصدی طرح ترافیک در سامانه «تهران‌من»، ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: به حدود 2 هزار نفر از این افراد طرح ترافیک تعلق می‌گیرد و مابقی ثبت‌نام‌کنندگان در صورتی که مدارک آنها مورد تأیید قرار گیرد کارت بلیت یکساله رایگان وسایل حمل و نقل عمومی ارائه خواهد شد.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک از برگزاری کمیته مربوطه جهت بررسی تخفیف سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران طی روز آینده خبر داد و گفت: در این کمیته موضوعات مختلف در این زمینه به ویژه سهمیه رسانه‌ها بررسی می‌شود.

سعیدیان‌فر در پایان اعلام کرد: مهلت استفاده از طرح ترافیک 97 برای خبرنگاران تا 31 اردیبهشت خواهد بود و بنابر این می‌توان گفت تا زمانی که طرح‌های ترافیک 98 به خبرنگاران ارائه نشود این افراد می‌توانند از طرح‌های سال 97 همچنان استفاده کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark