داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زابل:
حضور ۲۱۰ مبلغ و مبلغه در شهرستان زابل/ ظرفیت منطقه از حضور مبلغان اشباع شده است
کد مطلب: ۴۹۲۷۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۱
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زابل اظهار داشت: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۲۱۰ مبلغ و مبلغه در شهرستان زابل حضور یافته اند.
حضور ۲۱۰ مبلغ و مبلغه در شهرستان زابل/ ظرفیت منطقه از حضور مبلغان اشباع شده است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجه الاسلام و المسلمین محسن عارفی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان ۲۱۰ مبلغ در شهرستان زابل حضور یافته که از این تعداد ۱۵ نفر خانم هستند.

وی افزود: از این تعداد، ۱۲۰ مبلغ بومی و مابقی از استان های قم، مشهد و اصفهان به شهرستان زابل اعزام شده اند که در این راستا برای نخستین بار تمامی مساجد و روستاها دارای مبلغ و روحانی می باشند.

وی با عنوان اینکه، مبلغان با شعار اقتصاد مقاومتی، انقلابی گری و شناسایی و مقابله با نفوذ دشمن در ابعاد مختلف در منطقه حضور یافته اند ادامه داد: اعزام و توزیع گروه های تبلیغی و جهادی در قالب فعالیت های گروهی به صورت منسجم و همسویه از شاخصه های اعزام امسال به شمار می رود.

عارفی خاطرنشان کرد: اعزام مبلغان با هدف بسط و گسترش فرهنگ ایرانی و اسلامی و شناسایی استعدادها و افزایش معرفتی جوانان و نوجوانان و گسترش اهداف قرانی انجام شده است.

وی با اشاره به مبلغان تا پایان ماه مبارک رمضان در شهرستان زابل حضور دارند اضافه کرد: پاسخ به سوالات شرعی و تبلیغ چهره به چهره از شاخصه های مدل تبلیغی امسال به شمار می رود.

انتهای پیام////
Share/Save/Bookmark