داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل؛
۴۰ برنامه در ایام الله دهه فجر در شهرستان زابل برگزار می شود/ اقتدار انقلاب در سایه ی نعمت ولایت و رهبری
کد مطلب: ۵۷۲۸۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۸
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه زابل عنوان کرد: به مناسبت ایام الله دهه فجر تعداد ۴۰ برنامه در عرصه های مختلف در شهرستان زابل برگزار می شود.
۴۰ برنامه در ایام الله دهه فجر در شهرستان زابل برگزار می شود/ اقتدار انقلاب در سایه ی نعمت ولایت و رهبری
علی ثمره حسینی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: شناساندن خدمات انقلاب  برای نسل‌های سوم و چهارم که امام راحل، انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌اند بسیار مهم است.

 
وی افزود: برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر و حضور گسترده مردم در این برنامه ها به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن، توطئه دشمنان را خنثی می کند و باعث یاس دشمن و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود.

 
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل خاطرنشان کرد: رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایمان به خدا، ولایت و رهبری، اتحاد و همدلی مردم بود و امروز هم دوام و قوام انقلاب نعمت ولایت و رهبری است که با وجود تمامی دشمنی ها و دسیسه ها انقلاب را به خوبی رهبری می فرمایند.

 
ثمره حسینی در ادامه تصریح کرد: اردوهای جهادی به مدت یک هفته تا ده روزه به مناطق محروم، بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی، برگزاری یادواره شهدا وسبک زندگی ونشست روشنگری کارگاه مادران پرچم دار مقابله با جنگ نرم از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در ایام الله دهه فجر به شمار می رود.

 
فرمانده سپاه پاسداران شهرستان زابل در پایان گفت:  سرکشی از خانواده شهدا، برگزاری قیام مردم سیستان علیه رژیم ستم شاهی، حضور در راهپیمایی، مسابقه دوچرخه سواری وجشنواره کاروان شادی و دوستی از دیگر برنامه های دهه فجر در شهرستان زابل خواهد بود.


انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark