داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس دانشگاه زابل عنوان کرد؛
تالیف و ترجمه ۷ عنوان كتاب توسط اعضای هیأت علمی دانشگاه زابل در سال گذشته
کد مطلب: ۷۰۵۰۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰
پیمان افراسیاب گفت:تعداد کتب ترجمه و تالیفی توسط اعضای هیات علمی دانشگاه زابل به شمارِ نشر هفت عنوان کتاب در سال 1398 ارتقا یافته است.
تالیف و ترجمه ۷ عنوان كتاب توسط اعضای هیأت علمی دانشگاه زابل در سال گذشتهپیمان افراسیاب رئیس دانشگاه زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: حمایتِ متعهدانه دانشگاه زابل ازانگیزه و تلاش اعضای هیات علمی خود در توسعه مرزهای دانش و تشویق آنان به ارائه آثار علمی و پژوهشی ارزنده؛ تالیف سه عنوان کتاب و ترجمه چهار عنوان کتاب مرجع بین المللی توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه در سال 1398 را در پی داشته است.

وی افزود: اولویت ها و خط مشی های دانشگاه زابل در گسترش رویکردهای پژوهش مدار و با توجه به ضرورت تالیف، ترجمه، تصنیف و تدوین کتب و مجلات علمی و جایگاه آن در ارتقای سطح کیفی جامعه دانشگاهی است.

افراسیاب ادامه داد: معاونت پژوهشی دانشگاه با اجرای سیاست های مرتبط با گسترش و تسهیل چاپ آثارعلمی و تخصصی پژوهشگران دانشگاه؛ به تلاش های صورت گرفته در چارچوب اهداف مبتنی بر رونقِ نشر و نگارش آثار علمی رنگ عینیت ببخشد.

وی تصریح کرد: همچنین با تشویق وایجاد انگیزه، تعداد کتب ترجمه و تالیفی توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه به شمارِ نشر هفت عنوان کتاب در سال 1398 ارتقا یافته است.انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark