داخلی آرشيو مقاله صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۱
 
گران‌ و ارزان‌ترین مکالمات برای کدام کشور‌هاست؟
کد مطلب: ۱۱۰۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۳۱
اوشيدا: کشور‌های اسانسیون، دیگوگارسیا و جزایر نور فولک نیز در سطح شانزدهم تعرفه‌ها قرار گرفته‌اند و برای هر دقیقه مکالمه با آنها تعرفه‌ای ۱۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده است.
گران‌ و ارزان‌ترین مکالمات برای کدام کشور‌هاست؟

به گزارش پايگاه خبري اوشيدا: خواندن این مقاله برای کسانی که دوستان و اقوامی در کشورهای خارجی دارند و ترجیح می‌دهند بدانند نرخ مکالمه تلفنی برای آنها چقدر محاسبه می‌شود، می‌تواند مفید باشد.
گران‌ و ارزان‌ترین مکالمات برای کدام کشور‌هاست؟

براساس آخرین تعرفه‌های اعلام شده کشور‌هایی که هر دقیقه مکالمه با تلفن ثابت آنها ۷۰ تومان قیمت دارد، ارزان‌ترین و کشور‌هایی که کاربر برای هر دقیقه مکالمه با آنها به پرداخت ۱۰ هزار تومان ملزم می‌شود، گران‌ترین کشور‌های ارتباطاتی به‌شمار می‌روند.

بنابر تعرفه‌های جدیدی که سازمان تنظیم مقررات ارتباطات به درخواست شرکت زیرساخت اعمال کرده، از این پس کم‌ترین تعرفه‌ برای مکالمه با تلفن ثابت کشور‌های دیگر ۷۰ تومان خواهد بود و کشور‌های کانادا، چین، کرواسی، دانمارک، فرانسه، آلمان، یونان، هنگ‌کنگ، مجارستان، هند، ایرلند، ایتالیا، لوگزامبورگ، هلند، نیوزیلند، نروژ، پرتغال، پورتوریکو، رومانی، روسیه، سنگاپور، اسپانیا، سوئد، سوئیس، تایوان، ترکیه، انگلستان، آمریکا و ونزوئلا به عنوان ارزان‌ترین کشور‌ها در زمینه‌ تلفن ثابت به‌شمار می‌روند.

کشور‌های اسانسیون، دیگوگارسیا و جزایر نور فولک نیز در سطح شانزدهم تعرفه‌ها قرار گرفته‌اند و برای هر دقیقه مکالمه با آنها تعرفه‌ای ۱۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده است.

تیمور شرقی، سنت هلن، سائوتومه و پرنسیپ، جزایر سلیمان، توکلائو، والیس وفوتونا نیز دیگر کشور‌های گرانی هستند که هر دقیقه مکالمه با آنها تعرفه‌ای معادل شش هزار تومان دارد.

Share/Save/Bookmark
مرجع : ايسنا
    عکاس :