داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
شهردار زابل:
حقوق معوقه و عیدی پرسنل شهرداری زابل پرداخت می شود
کد مطلب: ۶۲۷۲۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۲
شهردار زابل گفت: حقوق معوقه و عیدی پرسنل شهرداری زابل تا پایان سال پرداخت می شود.
حقوق معوقه و عیدی پرسنل شهرداری زابل پرداخت می شود
حمید نوری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: با توجه به تعویق ۶ ماهه حقوق پرسنل زحمتکش شهرداری در سنوات گذشته، با همکاری و همراهی شورای اسلامی شهر و تلاش مسئولین و پرسنل صبور شهرداری، حقوق و مزایای پرسنل شهرداری تا پایان آبان ماه سال جاری از محل درآمدهای شهرداری پرداخت شده است.

وی افزود: دوماه معوقه و مابقی عیدی سال ۹۶ هم تا پایان سال جاری تسویه می شود تا پرسنل شهرداری سال جدید را بدون هر گونه طلبی آغاز کنند.

شهردار زابل در ادامه در خصوص آخرین وضعیت دیوارنویسان عنوان کرد: با توجه به اخطاریه های صادره در خصوص برخورد با دیوارنویسان و اقدامات شهرداری زابل دراین خصوص، پرونده دیوارنویسان به مراجع قضایی تحویل شده که پس از صدور رای، طبق قانون و رای صادره با دیوارنویسان برخورد خواهد شد.

نوری تصریح کرد: به واحدحقوقی دستور مؤکد جهت پیگیری اقدامات شهرداری در راستای برخورد با مالکین زمینهای مخروبه و دیوارنویسان داده شده تا این معضلات در سطح شهر، به طور کلی از بین برود.

شهردارزابل تاکید کرد: واحد عمران شهرداری پروژه های عمرانی را به پیمانکاران واجد شرایط از طریق مناقصه واگذار خواهند کرد و نظارت عالیه بر عملکرد پیمانکاران خواهند داشت.

نوری اضافه کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه پایان سال برنامه ریزی جهت اجرای بهینه طرح استقبال از بهار به مسئولیت واحد خدمات شهری و همکاری دیگر واحدها داده شده است.

وی اذعان کرد: به منظور دستیابی به شهری مملو از آرامش و پاکیزگی همراهی و همیاری مردم با شهرداری مورد نیاز است که در این راستا فرهنگ سازی بین همه اقشار جامعه باید انجام گیرد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark