داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
کمک مؤمنانه| توزیع ۱۵۵۰ بسته معیشتی در پارس آباد
کد مطلب: ۷۰۸۲۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد گفت: یک هزار و ۵۵۰ بسته معیشتی در گام اول مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در بین نیازمندان شهرستان پارس آباد توزیع شد.
کمک مؤمنانه| توزیع ۱۵۵۰ بسته معیشتی در پارس آباد

به گزارش اوشیدا؛ حسن نوری بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اردبیل با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه، اظهار کرد: در گام اول مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه ۱۵۵۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان پارس آباد توزیع شد.

وی افزود: این بسته‌های معیشتی توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج در بین نیازمندان شناسایی شده در سطح شهرستان پارس آباد توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد تصریح کرد: در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه با مشارکت خیرین ۷ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج توزیع گردید.

وی ادامه داد: بسته‌های معیشتی رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان با مشارکت مردم، خیرین، شرکت‌ها و ادارات و بسیج و سپاه تهیه شده است.

نوری تشریح کرد: در شرایط کرونایی علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، توزیع بسته‌های بهداشتی، تولید ماسک، ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، اهدای خون، توزیع بسته‌های پروتئینی و اجرای طرح احسان نان و توزیع گوشت قربانی به همت گروه‌های جهادی و بسیجیان شهرستان پارس آباد انجام گردیده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد با دعوت از عموم مردم و خیرین برای مشارکت در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه، بیان کرد: رزمایش کمک مؤمنانه نمونه بارزی از تعاون و احسان مؤمنانه است که در راستای کمک به نیازمندان و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در حال برگزاری است.

-انتهای پیام/3463/622/ر

Share/Save/Bookmark