داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دهمرده:
تولید انبوه نوشت افزار ایرانی یک انقلاب فرهنگی است/برای دیده شدن محصولات ایرانی جلوی قاچاق گرفته شود
کد مطلب: ۶۷۵۹۷
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۶
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: قاچاق از جمله عواملی است که از رشد کالای ایران جلوگیری می کند.
تولید انبوه نوشت افزار ایرانی یک انقلاب فرهنگی است/برای دیده شدن محصولات ایرانی جلوی قاچاق گرفته شود
حبیب الله دهمرده در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت:در جامعه امروز ما به چند روش می توانیم فرهنگ سازی کنیم که یکی از آنها از طریق مدارس به وسیله نوشت افزار های تولید داخل است.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی افزود: دانش آموزان باید با فرهنگ ایرانی و اسلامی آشنا شوند که در سنین پایین تر این مسئله جوابگو است.
وی ادامه داد: اگر توجه کرده باشید انقلاب ما نیز یک انقلاب فرهنگی بود ، لذا نوشت افزار های ایرانی با رعایت اصول اخلاقی و خلق محصولات استاندارد و جذاب می توانند در این مسئله گام بلندی بردارند.
دهمرده تصریح کرد: در رابطه با تولید نوشت افزار ایرانی کار برجسته و بزرگی باید شکل بگیرد و همچنین محتوایی که بر روی جلد این نوشت افزار ها بکار گرفته می شود اصول اخلاقی را رعایت کنند.
وی با بیان اینکه متولیان امر در زمینه تولید نوشت افزار داخلی وظیفه سنگینی بر عهده دارند خاطرنشان کرد: از طرفی جهت رشد محصولات ایرانی در جامعه باید از قاچاق این نوع کالا جلوگیری شود.
دهمرده تصریح کرد: تکلیف بزرگی بر دوش خانواده ها و همچنین مدارس ما قرار دارد چرا که باید دانش آموزان را با محصولات ایرانی آشنا سازند.
وی بیان داشت: از طرفی نیز بالا بردن کیفیت و به خرج دادن خلاقیت شرط بزرگی در این زمینه است که می تواند دانش آموزان را به این سمت و سوی بکشاند.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: اشتغال جوانان ، توجه به شعار سال و همچنین رونق اقتصاد مقاومتی از جمله مزایای خرید نوشت افزار ایرانی از طریق خانواده هاست.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark