داخلی آرشيو خبر صفحه با شهداء
امتیاز مثبت 
۱
 
در یادواره شهدای محله باقرآباد مطرح شد:
مشکلات کشور با نگاه به داخل حل می شود نه سازش با دشمن
کد مطلب: ۶۴۳۴۷
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۲
فرمانده سپاه زابل گفت: حضرت آقا بارها و بارها توصیه کردند که تکیه کنید به توان داخلی، اگر زمان و انرژی مان را برای استفاده از ظرفیت های داخلی می گذاشتیم قطعا امروز شرایط خیلی بهتری و مشکلات معیشتی کمتری را در ایران اسلامی داشتیم.
مشکلات کشور با نگاه به داخل حل می شود نه سازش با دشمن
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، یادواره شهدای محله باقر آباد شهر زابل روز جمعه ساعت هشت شب در مسجد قدس این محل با حضور مردم، مسئولان و معتمدین شهرستان برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان زابل در این مراسم گفت: دشمن تلاش و هزینه زیادی کرد بعد از هشت سال دفاع مقدس دیگر روحیه ایثار و شهادت طلبی در جامعه نباشد، همه تلاش دشمن بر این بود دیگر جوانانی مثل شهدای ما تربیت نشوند.

وی افزود: جوانان امروز هم ثابت کردند که همان مسیر را ادامه می دهند و نمونه این نسل شهید حججی بود که به همه دنیا معرفی شد.

ثمره حسینی تصریح کرد: وحدت در جامعه باعث پیروزی ملت ما خواهد شد همان طور که در انقلابمان با اراده همه مردم پیروز شدیم، مردم ایران با اتحاد و وحدت نگذاشتند ترورها و خرابکاری های دشمنان در اوایل انقلاب آسیبی به کشور برساند.

وی ابراز داشت: امروز جنگی دشمن بر علیه ما به راه انداخته و مهمترین تهاجم آن تهاجم اقتصادی است و معیشت مردم را هدف گرفته ولی باز هم با وحدت و یکپارچگی و انسجام می توانیم از این پیچ تاریخی عبور کنیم.

وی تاکید کرد: ملت ایران در مقابل همه ی سختی ها صبر کرد ایستادگی و مقاومت کرد، با توجه به ظرفیت هایی که ایران اسلامی دارد می توانیم بر همه ی این مشکلات غلبه کنیم، مردم ایران همانطور که در جنگ هشت ساله در مقابل دشمن ایستادند در جنگ اقتصادی و در مقابل تحریم های دشمن هم می توانند مقاومت کنند.

فرمانده سپاه زابل اظهار داشت: دشمن هم زمان با تحریم ها و محاصره اقتصادی تلاش هایی را شروع کرده که مردم را با فشار اقتصادی به خیابان ها بکشاند، می خواهند برخلاف گذشته که این مشکلات از شهرهای بزرگ شروع می شد امروز از شهرهای کوچک شروع شود.

وی ابراز داشت: بخشی از مشکلاتی که امروز داریم ناشی از تحریم های دشمن است اما بخشی از مشکلات کشور توسط افراد خود فروخته که نگاهشان به دشمن است و احساس می کنند که همه ی مسائل و مشکلات کشور با سازش با کدخدا حل خواهد شد به وجود آمده است.

وی اذعان کرد: حضرت آقا بارها و بارها توصیه کردند که تکیه کنید به توان داخلی، اگر زمان و انرژی مان را برای استفاده از ظرفیت های داخلی می گذاشتیم قطعا امروز شرایط خیلی بهتری و مشکلات معیشتی کمتری را در ایران اسلامی داشتیم.

در پایان این مراسم از خانواده ۹ شهید این محله توسط سپاه زابل تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark