داخلی آرشيو خبر صفحه ورزشی
امتیاز مثبت 
۰
 
تنها مانع لژیونرشدن ستاره پرسپولیس چیست؟
کد مطلب: ۶۶۹۷۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸
جوان تیم فوتبال پرسپولیس که عملکرد خوبی در این فصل داشته در آستانه لژیونر شدن قرار دارد.
تنها مانع لژیونرشدن ستاره پرسپولیس چیست؟
به گزارش اوشیدا به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس تهران و حضور او در تیم فوتبال الغرافه قطر، فرصت به علی علیپور، مهاجم جوان سرخپوشان رسید تا خود را به ترکیب اصلی برساند و آقای گل لیگ برتر در لیگ هفدهم شود.

او در لیگ هجدهم نیز تا مرز آقای گلی پیش رفت، اما در اواخر فصل رقابت را به کی روش استنلی و لوسیانو پریرا باخت تا نتواند در آقای گلی لیگ برتر دبل کند.

علیپور ۲۳ ساله که نقش بسزایی در قهرمانی‌های پرسپولیس داشت، این روز‌ها با پیشنهادات اروپایی مواجه شده تا لژیونر شود، البته او یکسال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و در صورتی می‌تواند جدا شود که با پرداخت مبلغی، رضایت نامه خود را بگیرد.

مدیران تیم پرسپولیس در صدد هستند تا مهاجم جوان مازندرانی خود را حفظ کنند و اگر موفق به انجام این کار نشوند، تلاش می‌کنند تا با پول رضایت نامه او مهاجمان با کیفیتی به خدمت بگیرند.

یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: علیپور در صورت جدایی از پرسپولیس باید رضایت نامه خود را دریافت کند و در غیر اینصورت نمی‌تواند به تیم دیگری برود.
Share/Save/Bookmark