داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
کارآفرین سیستانی برای 8 نفر اشتغالزایی کرد؛
ساخت میز و صندلی ادارات سیستان بومی شد
کد مطلب: ۶۷۴۱۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶
یکی از کارآفرینان منطقه سیستان با راه اندازی کارگاه تولیدی صنایع چوب برای 8 نفر از بومیان روستای خود اشتغالزایی کرده است.
ساخت میز و صندلی ادارات سیستان بومی شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ یکی از مهمترین راهکار های فرار از بیکاری در منطقه سیستان ، روی آوردن به کسب و کار های خانگی و کارگاه های تولیدی است که می تواند نه تنها زمینه اشتغال را برای افراد بوجود آورد بلکه باعث رونق اقتصاد منطقه نیز خواهد شد.
نیروی انسانی بزرگترین سرمایه جوان ترین استان کشور است که نه تنها با توجه به بیکاری موجود در منطقه می تواند ماهرترین افراد را جذب کرد بلکه حقوق و مزایای آنان نیز نسبت به سایر استان های دیگر از مبالغ پایین تری برخوردار است.
علی دهمرده یکی از کارآفرینان منطقه سیستان به شمار می رود که در اقدامی تحسین برانگیز کارگاه تولیدی صنایع چوب را در شمال استان سیستان و بلوچستان راه اندازی کرده است.
وی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: این کارگاه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح و راه اندازی شده است.
دهمرده تصریح کرد: کارگاه تولیدی صنایع ام دی اف در روستای چرک از توابع شهرستان نیمروز از محل تسهیلات اشتغال روستایی صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسیده است.
وی بیان داشت: در این کارگاه انواع صنایع چوب از جمله میز و وسایل اداری و خانگی تولید می شود و مقرر شده است نیاز داخلی استان به صنایع چوب را در حد امکان تامین کند.
دهمرده با بیان اینکه این کارگاه برای ۸ نفر در روستای چرک اشتغال ایجاد کرده است، ادامه داد: عمده فعالیت تولیدی برنا چوب سیستان تولید انواع ساعت ایستاده و میز ال سی دی با کیفیت رنک پلی استر می باشد که تمامی اجناس این تولیدی دارای گارانتی وضمانت دار خواهد بود.
دهمرده تصریح کرد: خوشبختانه اکثر فروشگاها از اجناس تولیدی برنا چوب سیستان به دلیل کیفیت مرغوب و قیمت مناسب نسبت به شهرستان استقبال کردند.
وی بیان داشت : این کارگاه تولیدی در شهرستان نیمروز روستای چرک بعد از پاسگاه انتظامی واقع شده است که علاقه مندان می توانند جهت سفارش کالای خود به دفتر فروش زابل خیابان شهید باقری روبرو باقری۳۳ مبلمان کلاسیک مراجعه کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark