داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۶
 
ضرب و شتم دانش آموز توسط معلم/ مدیر آموزش و پرورش زابل: پرونده آموزگار خاطی به تخلفات اداری ارجاع داده شد
کد مطلب: ۶۲۴۶۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۹
روز گذشته دانش آموز پایه پنجم دبستان فرهنگیان زابل توسط معلم خود مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
ضرب و شتم دانش آموز توسط معلم/ مدیر آموزش و پرورش زابل: پرونده آموزگار خاطی به تخلفات اداری ارجاع داده شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ طبق گفته دانش آموز پس از آوردن جزوه درسی از معلم خود خواسته تا درخصوص درس توضیحاتی دهد که در این راستا این آموزگار نه تنها از ارائه توضیحات طفره رفته بلکه دانش آموز را از ناحیه گوش و قفسه سینه مورد ضرب و شتم قرار داده و گفته که حق تعیین تکلیف ندارد.

در این رابطه خبرنگار اوشیدا به گفتگو با مدیر آموزش و پرورش زابل پرداخت که در این راستا علی اکبر بزی عنوان کرد: کار این معلم به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا که یک اموزگار موظف به آموزش دانش آموز است.

وی با بیان اینکه آثار ضربات وارده از سوی معلم بر روی بدن دانش اموز قابل مشاهده است، افزود: تنبیه بدنی از سوی معلم تخلف محسوب می شود و بدین منظور بخشنامه های لازم به تمامی فرهنگیان ارائه شده است.

بزی تاکید کرد: معلمان به دلیل شغل مقدس خود از جایگاه ارزشمندی برخوردار هستند اما با این حال در صورت تنبیه بدنی دانش آموزان به طور حتم با آن ها برخورد جدی خواهد شد.

مدیر آمورش و پرورش زابل تاکید کرد: علاوه بر بررسی پرونده این معلم در مراجع قضایی به طور حتم این موضوع به تخلفات اداری ارجاع و برخورد جدی با این معلم در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/ م ب
Share/Save/Bookmark
ح
۱۳۹۶-۰۹-۳۰ ۱۴:۴۶:۱۶
مسئولین محترم برای معلمان کتک خورده چه اقدامی انجام می دهند (15402)