داخلی آرشيو گزارش صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
گرامیداشت :
شهدا شمع محفل بشریت هستند/تلاش همگانی برای رفع اشتغال و معیشت در سیستان
کد مطلب: ۷۴۳۴۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲
استاندار سیستان و بلوچستان در پنجمین یادواره شهید محب علی فارسی بیان کرد: امیدوارم دعای خیر شهدا بدرقه راه ما برای ادامه خدمت رسانی باشد.
شهدا شمع محفل بشریت هستند/تلاش همگانی برای رفع اشتغال و معیشت در سیستان
به گزارش اوشیدا، یادواره سردار شهید حاج محبعلی فارسی از همرزمان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در لشکر پیروز ۴۱ ثارالله و حاج قاسم میرحسینی با حضور حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان، آيت الله محامي نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان، محمد ناظری مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگان و جمعی از مسئولین لشکری و استانی در محل دانشگاه زابل برگزار شد.
حسین مدرس خیابانی، استاندار سیستان و بلوچستان در پنجمین یادواره شهید محب علی فارسی بیان کرد: امیدوارم دعای خیر شهدا بدرقه راه ما برای ادامه خدمت رسانی باشد.

وی با تاکید بر اینکه شهدا شمع محفل بشریت هستند ادامه داد: یادواره های شهدا تلنگری برای ما است که در پیچ و خم دنیا و وسوسه های شیطان از راه معنویت فاصله نگیریم.
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم با اجرای برنامه‌های عمرانی در سیستان و بلوچستان بتوانیم بخشی از مسائل و مشکلات این استان را حل کنیم.

وی ادامه داد: امروز ما در منطقه سیستان با مسائل و مشکلات زیادی از جمله بی مهری طبیعت رو به رو هستیم اما باید تلاش کنیم تا با سیاست های دیگری که کمتر وابسته به آب است موضوع اشتغال و معیشت این منطقه را برطرف کنیم

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه شهرستان زابل نیز  در این مراسم بیان کرد: فرض کنید شهدا نبودند الان کجا بودیم؟ اگر امثال سردار شهید حاج محبعلی فارسی نمی آمدند و جان شان را فدا نمی کردند فضای امروز ما چگونه بود؟ و اگر امروز هم کسانی نباشند که راه شهدا را ادامه دهند آیا فردای ما روشن است؟

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زابل تصریح کرد: اگر امروز ما روشن است به برکت شهدایی است که دیروز همه سرمایه خودشان که جان شیرین شان است، کف دست گذاشتند و به محبوب ازلی حضرت رب الارباب خدای متعال تقدیم کردند. مزد آنها روشنی زندگی امروز من و شما شد و اگر ما هم از آبرو، مقام، جایگاه و جان خویش بگذریم فردا روشن خواهد بود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark