داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
با حضور دانشجویان، مردم و مسئولین؛
اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه زابل برگزار می شود
کد مطلب: ۶۲۳۷۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
رییس دانشگاه آزاد اسلامی زابل گفت: با حضور دانشجویان، مردم و مسئولیناولین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه زابل برگزار می شود.
اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه زابل برگزار می شود
محمد مجوزی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: حوزه معاونت فرهنگی با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اقدام به برگزاری اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد می کند.

وی افزود: این مراسم در روز پنج شنبه ۲۳ آذر ماه ساعت ۱۴ برگزار خواهد شد تا از این طریق به مقام شامخ این شهدا ادای احترام شود.

مجوزی ادامه داد: با توجه به جان فشانی شهدا در حفظ کیان و خاک ایران اسلامی برگزاری یادواره و یا سالگرد کوچکترین کاری است که می توان برای آنان انجام داد بنابراین از تمامی آحاد جامعه انتظار می رود در این مراسم حضور یابند.

وی تاکید کرد: با توجه به اهمیت این موضوع از مسئولین کشوری و لشکری جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده که در این راستا این مراسم با حضور امیر سرتیپ دربندی سخنگوی ستاد مشترک نیروهای مسلح برگزار خواهد شد.

مجوزی تصریح کرد: به منظور زنده نگه داشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت باشکوه برگزار شدن این مراسم انجام شده است.

وی ابراز داشت: مردم ایران امنیت و آسایش امروز خود را مدیون خون پاک شهدا هستند بنابراین باید با الگوگرفتن از شهدا و پیروی از راه انان در راستای آبادسازی کشور اقدام کنند.

انتهای پیام/ س ب
Share/Save/Bookmark