داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل خبر داد؛
اعزام 115 گروه جهادی به مناطق محروم زابل/17 هزار دوز واکسن تا کنون در مرکز تجمیعی بسیج تزریق شده است
کد مطلب: ۷۴۲۵۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴
موسی سنچولی گفت: تعداد ۱۱۵ گروه جهادی به جهت محرومیت زدایی به مناطق مختلف حاشیه شهر زابل اعزام شدند.
اعزام 115 گروه جهادی به مناطق محروم زابل/17 هزار دوز واکسن تا کنون در مرکز تجمیعی بسیج تزریق شده است
موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زابل صبح امروز در جمع گروه های جهادی گفت: تعداد ۱۱۵ گروه جهادی به جهت محرومیت زدایی به مناطق مختلف حاشیه شهر زابل اعزام شدند.

وی افزود: از این تعداد گروه جهادی تعداد سه گروه متخصص نیز وجود دارند که در بحث بهداشت و درمان و همچنین تحقیقات کشاورزی حضور خواهند داشت.

سنچولی بیان کرد: همچنین در طرح شهید سلیمانی تعداد هزار و ۴۲۴ نفر در بحث واکسیناسیون، ضد عفونی معابر، ویزیت رایگان و توزیع داروی گیاهی حضور دارند.

وی گفت: دو گروه ۵۰ نفره متشکل ار علما و روحانیون کار تدفین میت کرونایی را در طرح شهید سلیمانی به عهده دارند.

سنچولی با بیان اینکه تعداد ۶۷ ایستگاه سلامت در سطح شهر زابل جانمایی شده است تصریح کرد: جهادگرانی متشکل از ۱۴ پزشک، ۵۴ بهورزدر بیمارستان ها نیز ساماندهی شده است.

وی با بیان اینکه تعداد ۸۵ هزار ماسک در سطح شهرستان توزیع شد است تاکید کرد: دو کارگاه ماسک نیز در طرح شهید سلیمانی راه اندازی شده است که در طول دو ماه اخیر تعداد ۱۰ هزار ماسک تولید کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تا کنون در مرکز تجمیعی واکسیناسیون تعداد ۱۷ هزار دوز واکسن توسط گروه های جهادی به مردم تزریق شده است.

وی به سایر برنامه های گروه های جهادی اعزام شده به سطح شهر اشاره کرد و گفت: ویزیت رایگان در حاشیه شهر، واکسیناسیون دام، نظافت و پاکسازی حاشیه شهر و همچنین مرمت خانه های محروم،مسجد توزیع دارو های گیاهی و توزیع ماسک و برگزار کلاس های آموزشی در ارتباط با تربیت خانه و خانواده بخشی از فعالیت های گروه های جهادی خواهد بود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark