داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
تیم ووشو سیستان و بلوچستان به مقام چهارم رقابت های لیگ برتر کشور دست یافت
کد مطلب: ۶۲۷۸۱
تاریخ انتشار:شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۲
رییس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان از دستیابی تیم ووشو استان به مقام‌چهارم در رقابت های کشوری خبر داد.
تیم ووشو سیستان و بلوچستان به مقام چهارم رقابت های لیگ برتر کشور دست یافت
عباس شیبک در گفت وگو با خبرنگار اوشیدا؛دستیابی تیم ووشو جوانان سپاه سلمان سیستان وبلوچستان به مقام چهارمی و کسب مقام نخست تیم ووشوی باشگاه مقاومت زنجان با غلبه بر پرشین طبرستان را اعلام کرد.

لیگ برتر ووشو جوانان سیستان و بلوچستان از اوسط مهر ماه آغاز و تا شامگاه ۲۲ دی ماه ادامه یافته است.

شیبک محل دیدارهای مرحله نیمه نهایی٬ رده بندی و فینال لیگ ووشوی جوانان باشگاه های کشور در بخش جوانان٬ را در آکادمی ووشو بیان کرد.

این دوره از مسابقات به طور رفت و برگشتی با حضور ۹ تیم برگزار شده و ووشوکاران مستعد از سراسر کشور در این رقابت ها حضور یافته اند.

رییس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان در ادامه در خصوص امتیازات رقابت های مرحله نیمه نهایی اعلام کرد که باشگاه مقاومت با حساب ۸ بر ۵ رنگ فیروزه شیراز را شکست داد و فینالیست شد و سپس پرشین طبرستان ۹ بر ۳ سپاه سلمان را مغلوب کرد و به فینال رسید.

وی در ادامه دیدار مسابقه رده بندی را که رنگ فیروزه شیراز ۶ بر ۵ و در پایان دیداری نفس گیر از سد سپاه سلمان سیستان و بلوچستان عبور کرد و سوم شد را توضیح داد و عنوان کرد که در دیدار پایانی باشگاه مقاومت توانست ۷ بر ۵ پرشین طبرستان را مغلوب کند و در بخش تالو٬ مقاومت ۳ بر یک از پرشین پیش افتاد و در ساندا نیز دو تیم چهار بر چهار مساوی شدند تا در مجموع باشگاه مقاومت ۷ بر ۵ پیروز شده و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

تیم ووشو سیستان و بلوچستان از سال ۱۳۹۱ به طور مستمر در رقابت های لیگ برتر ووشو کشور حضور داشته و در هر سال مقام های خوبی را کسب کرده است.

در مسابقات لیگ برتر ووشو سال قبل سیستان و بلوچستان دو تیم سپاه سلمان و شهرداری خاش را راهی رقابت های کشوری کرد که در نهایت شهرداری خاش مقام نخست و سپاه سلمان نیز مقام چهارم را کسب کرد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark