داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در مراسم رژه نیروهای مسلح زابل عنوان شد؛
ایران بر قله افتخار ایستاده است/جوانان ما موجب شکوفایی کشور شده اند/استکبار از استقلال ما هراس دارد
کد مطلب: ۶۴۴۹۱
تاریخ انتشار:شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶
ایران بر قله افتخار ایستاده است/جوانان ما موجب شکوفایی کشور شده اند/استکبار از استقلال ما هراس دارد
به گزارش اوشیدا، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در سراسر کشور مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر زابل با حضور پر شور مردم، مسئولین و فرماندهان نیروهای مسلح و یگان های نمونه ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه شهرستان زابل در این مراسم با تاکید بر لزوم بیان حقایق دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانان امروز جامعه، اظهار داشت: لازم است تا جوانان و نوجوانات ما بدانند که چه خونهایی برای این انقلاب ریخته شده و چه امانت سنگینی به آنان سپرده شده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با قدرت اراده و ایمان جوانان خود توانست هشت سال در برابر دنیای استکبار ایستادگی کرده و اینک نیز به یکی از قدرتهای برتر جهان تبدیل شود.

حجت الاسلام کیخا با اشاره به اینکه قدرت نظامی ایران موجب هراس دشمنان شده است، بیان کرد: همه میدانند که ما اهل جنگ طلبی نیستیم اما همین که ایران با تکیه بر دانش داخلی به قدرت اول منطقه تبدیل سده و دیگر چون گذشته زیردست استکبار نیست باعث خشم و هراس آنان شده است.

وی ادامه داد: امروزه ایران اسلامی امنیت دیگر کشورهای منطقه رانیز تامین میکند که این جای بسی افتخار دارد.

وی در پایان با تقدیر از رشادت ها و ایثارگری شهدا، جانبازان و خانواده ایثارگران، تصریح کرد: هرچه داریم از این عزیزان است و بی شک همین فرهنگ شهادت طلبی و ایثار موجب سربلندی ایران اسلامی شده است.

انتهای پیام./
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :